Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyi körülbelül az esély rá?

Mennyi körülbelül az esély rá?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyünk Angliába egy sulis csoporttal, és családoknál fogunk megszállni. Egy kicsit parázok, mert azt hallottam, hogy Angliában sok és nagy pókok vannak, én pedig írtózom tőlük. Ha London környékén leszünk elszállásolva, ott kb. mennyi az esély, hogy összefutunk nagy példányokkal?

Egyáltalán ez mennyire gyakori?

Esetleg aki hasonlóan családoknál volt elszállásolva, milyen tapasztalatok vannak?


2017. márc. 10. 22:22
1 2
 1/11 te te te válasza:
nem delamerikaba mesz ember. es ezek is uygan olyan emberek...amugy, a koskarolyba jarsz?
2017. márc. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én kint élek, és igen vannak pókok, még akkor is amikor szép rend van a házban. A hideg miatt bejönnek, vagy időtől függetlenül lejönnek a padlásról. Mi volt, hogy hallottuk ahogy a kőlapon szaladgál. Mi végül szereztünk egy macskát, hiszen azok imádnak vadászni. Amióta van cicánk ritkán látunk pókokat, ha mégis már nem támadja őket, mert egyszer megcsípték a száját..Szóval vannak pókok.

[link]

2017. márc. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magyarországon is vannak a házakban pókok, miért nem laksz inkább egy sterilizált satorban...?
2017. márc. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első kérdező, nem oda járok.

Második kérdező Anglia melyik részén laktok?

Harmadik, hát ez egy remek kérdés:D joh de Magyarországon a lakásban néha fordulnak csak elő a nagyobb példányok, legalábbis nálunk nem túl gyakran

2017. márc. 11. 08:41
 5/11 anonim ***** válasza:

második vagyok.

Londonban éltem pár évig, jelenleg vidéki városban Marlboroughban élek. Mindegy hol él az ember mindenhol vannak pókok.

2017. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezzel természetesen egyet értek és köszönöm a választ!
2017. márc. 11. 17:08
 7/11 anonim válasza:
Most ettől teszed függővé az utazásodat? Vagy lesz vagy nem lesz. Tényleg maradj inkább itthon, mert csak a frászt fogod a többiekre hozni!
2017. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Laylah ***** válasza:
Angliában élek én is, tapasztalatom szerint ilyentájt, március elején kezdenek előjönni a kisebb, kevésbé félelmetes példányok, mint a kaszás pók, néha egy-egy keresztes pók. Nyáron, júniustól viszont ilyen 4-8 centis, baromi gyorsan futó dögök is előkerülnek, na attól már magam alá f*sok én is az arachnofóbiámmal együtt. XD
2017. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló természetesen nem.

Csak tudod mindenre jobb felkészülni. Attól mert félek a pókoktól, nem fogok otthon maradni. Amúgy sajnos a kérdésemre hasznos választ tőled nem kaptam, úgyhogy...

2017. márc. 15. 15:52
 10/11 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló köszönöm a hasznos választ, szerencsére a kaszásoktól, meg a keresztesektől nem félek, én is csak a méretesebbektőlXD
2017. márc. 15. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!