Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ilyenkor mit tudok tenni?

Ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Még novemberben foglaltam szállást jövő hétvégre, de ma kirderült hogy nem tudunk végül elmenni, a szállás egy csomagban vettem, előre ki van fizetve(a csomag hétköznapra szólt, de +4e ft-ért hétvégen is érvényes, szóval igazából nem az eredeti csomag), a szálloda nem engedte az időpont áthelyezését, így viszont a 20e forint kuka, a kupont márc. 31-ig lehet felhasználni, de mivel már úgymond felhasználtam mivel kifizettem nem értem miért nem tudom átrakatni az időpontot egy későbbire. Vagy átszeretném tetettni az időpontot későbbre vagy pénz szeretnék visszakérni(erre kicsi az esély tudom)

2017. márc. 13. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a hotel nem rakja át az időpontot,sajna nem tudsz mit tenni! Valahogy menjetek el,hogy ne vesszen el a befizetett összeg!
2017. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nemlehet ilyenkor valamit csinálni? köszönöm a választ :)
2017. márc. 13. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ismerősi körödben eladni a csomagot.
2017. márc. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a szalloda nem engedi az idopont athelyezeset, annak valojaban igen egyszeru oka van az esetek nagy reszeben : nincs akkorra szabad szobajuk.

Igy csinalhatsz te barmit, akkor sem fogjak tudni megoldani a szallasodat, ha vert izzadsz is. Nyilvan nem veletlenul szolt ezert az arert az ajanlat hetkoznapra, es nem hetvegere, hetvegen ugyanis sokkal konnyebben megtelnek a szallodak. Ok pedig 1 honappal elotte nem fognak egy mar szobat foglalt fizetovendeget elutasitani egy kuponos kedveert, aki raadasul idopontot modosit...

Maximum el tudod adni olcsobban a csomagot, de azert kerdezz ra a szallodanal, vagy a kuponos vegnel akinel vetted, hogy van-e nevatiratasi dij. Par ceg alkalmazza, de nem mindegyik.

2017. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem bármilyen más időpont i jó lnne, még hétköznap is, ezért nem értem miért nem tudja átrakni, ismerősöket még megpróbálok, köszi!
2017. márc. 14. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!