Kezdőoldal » Utazás » Szállások » 18 év alatt lehet egy hotel...

18 év alatt lehet egy hotel szobát kivenni szülők nélkül?

Figyelt kérdés
Budapestre mennénk a barátommal (ő már van 18 én nem) a szüleim persze tudnak róla hogy megyünk és pont anyukám dobta fel hogy mi van ha a szálloda nem adhat szobát mert hogy még nem vagyok 18 bár ez szerintem hülyeség. ti mit gondoltok? van valami tapasztalatotok?

2017. márc. 23. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
ez jó kérdés, sztem szállodától függ. jobb helyen tuti nem foglalkoznak vele.
2017. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A barátod van már 18,szóval miért ne mehetnél vele? A kisgyerek is be mehet a szüleivel,vagy idősebb hozzá tartozóival,nem? :D
2017. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán szoktak ezzel foglalkozni az átlagos hotelekben. Komolyabb helyre meg tuti nem telik, ha ez a kérdés. :)


A barátod betöltötte a 18-at, szóval ő kitudja venni a szobát, és te is bemehetsz vele. Vagy a szüleid lefoglalják előre.

2017. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. márc. 24. 06:02
 5/5 noncsita válasza:
a barátommal anno vettünk ki hotelszobát, ő 15 volt, én 16
2017. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!