Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mondocon szállások - Menyire...

Riab886 kérdése:

Mondocon szállások - Menyire hamar kellene lefoglalni a szállást? Milyen tapasztalataitok vannak velük?

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Fogalmam sincs, hol van az a Mondoc, de nem lehet valami felkapott hely, ha sose hallottam róla.
2017. márc. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
1-es remélem ez csak poén volt. :)) A Mondocon egy rendezvény.
2017. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy poén volt, csak nem bírom az animét, és muszáj beszólnom a rajongóinak :)
2017. ápr. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemes minél hamarabb, egy-két hónappal előtte, mert hallottam már olyat, hogy valakinek nem jutott hely, mert az utolsó pillanatban akart szállást foglalni. Meg persze attól is függ, hogy diákszállóra, vendégházba akarsz menni, vagy együtt hálózsákolni a többi conolóval egy tornateremben (az milyen jó volt!)

Nekem eddig csupa pozitív tapasztalatom van, pedig háromszor is mentem úgy, hogy egyedül, és a szálláshelyen ismertem meg másokat.

2017. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!