Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Lengyelországi hotel tapasztal...

Bibbikee kérdése:

Lengyelországi hotel tapasztalatot szeretnék kérni?

Figyelt kérdés
Lengyelországba utazunk a nyáron, nagyon sok szállást megnéztem már főleg Krakkóba,de sajnos nem jutottam dülőre, valaki akinek van tapasztalata szállodákkal, félpanzióval szeretnék, de szinte mindegyik csak reggelit ad azokon az oldalakon amiken néztem. Auschwitzi kirándulást is tervezünk. A lengyel árakról mik a tapasztalatok Magyarhoz képest? Esetleg jó éttermek? Minden tapasztalat érdekel. Köszönöm

2017. márc. 29. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Krakkóban a Station hotelben szálltunk meg. Nem volt egy nagy durranás, de tiszta, csendes és a belvárosban volt vasútállomás mellett. Parkolni viszont nehéz volt és egy hűtő is hiányzott. Úgy emlékszem, hogy nem volt drága. Az árban csak reggeli volt, de az alsó szinten volt egy pizzéria, ahol helyi ételeket is lehetett kapni. Az sem volt drága.

Általánosságban egy kicsit olcsóbbak voltak az árak, mint nálunk. A KFC biztosan, azt direkt megnéztem.

2017. márc. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne hagyatkozz mások véleményére, merj magad dönteni. Olyan szállást válaszz, amineked tetszik, ne olyat, ami másoknak.-

nézegesd a fotókat, olvasd el az értékeléseket, nézd meg hol van a térképen, barátozz az árakkal. Te tudod mit akarsz.

A félpanzióhoz ne ragaszkodj. Nem csak olcsóbban, hanem változatosabban étkezhetsz, ha ott helyben térsz be étterembe. Egyszer el kell kezdeni...

2017. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piterek45 ***** válasza:

A lengyel arak kb a magyarokkal azonosak. Krakkoban van egy kis hostel, ahol ketszemelyes szobak is vannak - nagyon jo helYen van,A Foternel, es olcso , ez :

[link]


Ebedelni pedig rengeteg heylöen tudsz, szoval tenyleg semmi ertelme felpanzios helyet valasztani...

2017. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint az olcsóbb szállodák (2-3 csillagosok) nem adnak csak reggelit, vagy még azt sem. Nem érdemes nekik konyhát fenntartani ennyi pénzért. Ez nem hátrány neked, mert legalább nem vagy felszolgálási órarendhez kötve, mindig olcsóbb, ha direkt egy vendéglősnek fizetsz (mint vendéglősnek + fenntartónak).
2017. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!