Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Visszaigazoló levél nélkül is...

Visszaigazoló levél nélkül is rendben van a foglalásom?

Figyelt kérdés

A bookingon foglaltam 4 szállást Erdélyben.

A honlapon a foglalásaim között ott van mind a négy, de visszaigazoló levél csak kettő.

A foglalás éjjel egy kor történ. Helyi idő szerint most ott 13 óra van.

Lehet, két helyről automatikusan generált levél jött, a másik kettőt meg majd a személyzet fogja megerősíteni, de még nem kerültem sorra?

Panziókról van szó.


2017. márc. 30. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A visszaigazoló email automatikus. Esetleg a spam mappát is nézd meg.

Ha megvan a foglalási számod és pin kódod, akkor minden rendben, mármint ha élőként látod a foglalást a rendszerükben.

2017. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal semmi gond. Belejelentkezve ezek a foglalások élők, PIN ott van, figyelmeztet is, hogy hamarosan utazom stb.
2017. márc. 30. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Automatikus emailt kaptal a foglalàskor, benne a foglalàsi szàm ès pin. Màs nem kell.
2017. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem. Mi lengyelben jártunk így, nem volt visszaigszoló email ezért nem engedtél, hogy bejelenzkezünk. (Némrtül, angolul kellet beszélni de még azt is csak éppen hogy megértették) szerintem baj lenne.
2017. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!