Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Miért nem szeretik es javasolj...

Miért nem szeretik es javasolják többen a Booking.com használatát?

Figyelt kérdés
Rossz tapasztalat? Nem megbízható? Vagy az oldalán vannak nem leellenőrzött szállások?
2017. máj. 13. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert ha zűr van, akkor kezdődik a ping-pong a szállás meg a booking.com között, hogy melyikük szabta el. Ha nincs zűr, akkor minden csodás, nekem több mint ötven booking.com-os foglalásom volt már, és eddig minden rendben ment. Igaz: én nem foglalom a legolcsóbbat és eléggé megnézem, mit lehet találni a gugliban arról, amit lefoglalok.


Én nagyon járom a világot már 11 éve, évi kb. harminc repülőúttal és csak a legelsőt szúrtam el, amikor San Franciscóban egy ócska hostelben vettem ki szobát. Azt kapod, amiért fizetsz.

2017. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
A booking.com-mal nincs semmi gond, az egy nagyon jó platform. Ha gond van, akkor a szállással van gond, de ez viszont ugyanúgy igaz minden más foglalási oldalra is.
2017. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem egyszer volt gondom, de nem a Booking.com rontotta el, hanem a szállásadó rakott fel egy négyes foglalású szobát kétágyasként, aztán persze amint jöttek volna négyen, a visszaigazolt szállast lemondta. A Booking többször keresett, írtak e-mailt, gyorsan reagáltak a kérdéseimre, persze közvetítőként a szállás felé / felől. De ha egyszer tudod, hogy közvetítő oldalról van szó, nem is vársz mást, nem igaz?
2017. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a booking.com-nál nincs jobb.
2017. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszer sem volt rossz tapasztalatom.

Mindig elolvasom a visszajelzéseket. És nem foglalok úgy, hogy előre leemeljék az egész összeget a számlámról (általában a helyben fizetést preferálom).


Októberben 1 hónapig keringtünk Európában autóval, feleségemmel, nászút címén, úgy, hogy mindig 1-2 nappal előre foglaltuk a következő szállást. Egyszer sem volt baj a visszaigazolásokkal, mindig azt kaptuk amire számítottunk. Néha még többet is.


Ahogy nézem az előttem válaszolók is hasonló véleményen vannak. Kiváncsi vagyok ki és miért nem javasolja a bookingot. És mi az alternatívája :)

2017. máj. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1: Mi vagy te, légikisasszony?
2017. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Szoftverfejlesztő. (Meg bolygó hollandi de az csak a másodállás.)
2017. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!