Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Kb. mennyibe kerül egy világkö...

Kb. mennyibe kerül egy világkörüli utazás egy főre?

Figyelt kérdés

És meddig tart?

Ez változó?



2017. máj. 23. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem!Ez mindenkinek percre pontosan ugyan addig tart és fillérre pontosan ugyan annyiba is kerül........
2017. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Például hogy milyen színvonalon akarod tenni. Ha vonattal, busszal meg repülővel, plusz a kényelmes fizetős szállások igénybevételével, akkor ennek végösszege elég jelentősre is rúghat.

De másik végletre példaként van a neten egy fiatal pár aki biciklivel indult el és ha jól emlékszem már Ausztráliában tartanak. És persze a szabadban hálózsákban vagy sátorban aludtak és csak néha látta őket vendégül éjszakára egy-egy helybéli szívességből és kíváncsiságból.

Vagy ismertem egy földrajz tanárt aki úgy járta be Ausztrália nagy részét hogy helyben vett egy használt kombi kocsit és abban aludt, valamint narancsszüreteken vállalt alkalmi feketemunkákat hogy legyen pénze üzemanyagra meg élelemre.

Én csak Ausztriában csavarogtam sokat biciklivel. Bár volt nálam akár 3 millió Ft megtakarítás is a bankszámlámon, ennek ellenére egy árva fillért sem költöttem. Élelmet itthonról vittem, majd ha elfogyott akkor megkívántam a természetben évszaktól függően ringlószilvát, diót, mogyorót, vagy a kristálytiszta holtágakban való fürdés közben szinte a kezembe ugrottak az incselkedő halak, ami nyárson sütve finom. Ez egyfajta gyakorlás volt számomra egy nagyobb világjárás előtt, hisz ha Ausztriát bejárhatom ingyen, akkor a világot sem sokkal drágábban.

2017. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Világ körüli út nagyon tág fogalom.


Vannak utazási irodák akik kínálnak ilyet pl 10-15 ország .

Vagy a nagy tengerjáró hajók is.

Aida.de vagy az MSC is kínál ilyet nézd meg.

2017. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy ingyen korbeutazzuk a vilagot, aki nagyon keves penzert utazza korbe az egy idiota, mart penz kell vizumra, belepokre es annak aemmi ertelme hogy elmesz pl Kambodzsaba de nem nezed meg Angkort.

Ido: nekem elvem hogy relative kis orszag pl Vietnam 1 honap de India, Kina st 3-4-5 honap egyenkent ha a felszint latni akarod, tobb mint netto 1 evet toltottem utazassal de meg 20 orszagban sem jartam

2017. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sznobék jártak egy világ körüli úton, és otthon fanyalogva mesélik a szomszédoknak:

- Nagyon nem tetszett! Jövőre máshová megyünk...

:)

2017. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én minden éveben részt veszek egy Nap körüli utazáson. Pont egy évig tart és grátisz kapom.
2017. máj. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyedül?

Annak mi értelme,

Gondolj bele, látsz valami szépet és nem tudod kinek mondani hogy:nézd már de szép!!!!

2017. jún. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!