Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Miért divat nálunk az egyforma...

Miért divat nálunk az egyforma ágynemű és függöny?

Figyelt kérdés
Böngészem a szálláshelyeket és már a sokadik olyan szállásst látom, ahol ugyanolyan anyagú és mintázatú egy az egyben a függöny, mint az ágynemű huzat. Nem akarok csúnyát írni, de tényleg ennyire igénytelenek? szép kék-sárga és társai...gyönyörű, mondhatom. Persze olyan pofátlan árakat eltudnak érte kérni, hogy az már röhej. Aztán jár még hozzá a 25 centis doboz tv, meg a fehér kórházi csempe a fürdőben. Ja, meg kirakjuk a 3 csillagot is a homlokzatra. Kiábrándító a magyar szállások nagy többsége.

2017. máj. 23. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te nem sok helyen jártál a nagy világban, mert mindenütt így van. Én szinte bejártam a világot, és kevés olyan szállás volt ahol a fürdőszoba ne fehér legyen, vagy a függöny ne ugyanolyan színű legyen mint az ágyhuzat.
2017. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, valóban nem jártam be a világot. Viszont látom a hatalmas különbségeket két 3 csillagos hely között. Sőt, sokszor 4 csillagosok között is hatalmas a különbség.
2017. máj. 23. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Hidd el, nincs sok különbség. Tapasztalat
2017. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy amikor én nyaralni megyek általában nem a függöny színével vagyok elfoglalva, de nem is a tv méretével... A függönyt és a tv-t otthon is tudom nézni ingyen, olyat amilyet szeretnék.
2017. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:D Rendben. Kinek milyen igényei vannak nyaraláskor. Van akinek elég egy sátor is.
2017. máj. 24. 11:07
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Rengeteg helyen aludtam már a világban, de esküszöm, egyik helyen sem foglalkoztam a függöny és az ágynemű színével... :)
2017. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

ha nem tetszik, vgyél. magaddal függönyt otthonról.

Egész nap gyönyörködhetsz benne.

2017. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél függönyt te is mint pl. a Mr Bean a szállodába!


Amúgy az ágynemű, függöny, terítő, lámpaernyő stb. színe harmonizál egymással az igényesebb lakásokban és szállodákban. A szállodák kifinomult ízléssel bíró, többnyire művészeti végzettségű lakberendezőkkel rendeztetik be a szobáikat és termeiket, és igen sok pénzt fordítanak rá, hogy ízléses legyen.

Van akinek vele született képessége a jó ízlés, van aki meg megtanulta.


Te viszont -utazás helyett- csak kötekedsz egy fotelből!

2017. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkitől a higgadt válaszokat, sikerült megemelnem pulzust pár embernél látom... :)

Továbbra is tartom (innen a fotelből mondva, mert minden nap tán csak nem utazik az ember..), hogy igénytelen az ugyanolyan anyagú és mintájú függöny, mint a huzat. Olcsó, filléreskedő, igénytelen, retro. Nem kell ahhoz Martha Stewartnak lenni, hogy az mber lássa, hogy mennyivel otthonosabb és elegánsabb egy szoba egy sima fehér függönnyel és egy egyszínű vagy apró mintás ágyneművel. Az ember nem érzi magát úgy, mintha valami diákszállón lenne. Vagy mintha a 30 évvel ezelőtt vásárolt ágyneműben feküdne.

Ez pedig azért bosszantó, mert van összehasonlítási alapom. Egy 4 csillagos szállodában fizettünk 12 ezret fejenként egy éjszakáért, félpanzióval. Svédasztalos reggeli és vacsora. Ja meg wellness részleg korlátlanul. Aztán gondoltuk idén fogjuk vissza kicsit, inkább maradjunk több napot, de menjünk csak vendégházba vagy panzióba. Se reggeli, se vacsora, wellness részleg nyilván nincs és odaszúrja, hogy 9000/fő/éj. Kérhetünk reggelit ezer forint/fő. Mi? Két szendvics? Szóval ennyi. Kérje el ezt az árat, de ne 30 évente forgasson bele egy kis pénzt.

2017. máj. 25. 19:34
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Basszus, nekem pedig az volt a problémám, hogy egyáltalán nem volt függöny és ébredtem a Nappal :(
2017. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!