Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nyáron megyünk 5 csillagos...

Nyáron megyünk 5 csillagos szállodába néhány napra. Ezt sokan miért nem nézik jó szemmel? Irigyek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Kérdés hova. Mert ha pl Bivalybasznádra az nrm olyan menő mint Las Vegas vagy Hawaii.
2017. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Mi már rengeteg helyen voltunk a világban és minden nyaralásra 4-5 csillagos szállodában szállunk meg. A csillagok száma sajna nem a szálloda minöségét hanem a szálloda nagyságát és felszereltségét mutatja. Vagy is 5 csillaogs szálloda lehet koszos, és lepukkant, de mivel a szobák mérete és a felszereltsége meg van ezért 5 csillagot kapott.

Mi mindig az internetet keresünk rá szállodákra és a vendégek általi pontozást nézzük. Ha a vendégek egy 5 csillagos szállodát jóra pontoznak, az általában már luxus kategória, és ott az étterembe csak alkalmi ruhában lehet megjelenni stb... Az ilyen szállodákat nem bírjuki mert szívesen megyek strandruhába az étterembe, vagy a férjem térdgatyában, és az ilyen helyeken ezt egyáltalán nem engedik(vagy a flippflopp papucsot sem..), vagy külön pincér jár, ami valamilyen szinten jó, másrészröl napi 5-10€ borravalót ott kell hagyni plusszban...

Mi inkább jó minöségü 4 csillagosba megyünk, azok nagy részt mindent tudnak, csak éppen nincsen saját pincérünk...


A törököknél van rengeteg 5 csillagos szálloda ami nem éri meg az 5 csillagát, itt Europában még 3-t sem érné el. Ìgy ha valaki nekem azt mondja 5 csillagos szálloda akkor azért tudom, hogy az lehet csak 3 nak felel meg.

2017. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem hinném, hogy utazási vonatkozású lenne a kérdésed, sokkal inkább az elkényeztetett hülyegyerek kategóriában lenne a helye, ha volna itt ilyen.

Biztosan vannak sokan, akik irigyek. Én azt mondanám, szállhatnál meg egy korrekt helyen is olcsóbban, ezzel kicsit föladva a jelenleg túl nagyra hízott egódat, és az így hazahozott pénzt adhatnád egy szegény embernek.

Hidd el, mindketten jobb emberekké válnátok általa.

De tudom és értem, hogy nem érted...

2017. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkabb meguntak, hogy ennyit hangoztatod, hogy meg ide is ki kellett irni ezt az egetrengeto problemat. En most vasarnap indulok nyaralni, 5 csillagos hotelben leszunk, de rajtunk kettonkon kivul senki nem tudja csak a varost, mert minek kellene errol egyaltalan beszelni?
2017. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg azt nem nézik jó szemmel, ahogy emiatt játszod az agyad. Közben gondolom, egy rendes ruhád nincs, amiben vacsorázni fogsz.
2017. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Oké, van igazságuk az előttem szólóknak, de azért tény, hogy sok emberben dolgozik az irigység, időnként teljesen érthetetlen módon.:-)
2017. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
A rongyrázást(főleg a semmire)nem nagyob szeretik az emberek.....
2017. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Mi 4 csillagos szállodába szoktunk inkább, de a csillagok száma soha nem jött még elő beszélgetés közben. Elmondom, hogy nem apartmanba megyünk, hanem hotelba, félpanzió, stb... soha nem kérdezte senki, hány csillagos. Ha kérdés nélkül mondod, akkor nagyzolás. Ha rákérdeznek, akkor ők az irigyek. Mit takar, hogy nem nézik jó szemmel?
2017. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

"A rongyrázást(főleg a semmire)nem nagyob szeretik az emberek....."


Konkrét példám ez: olyan helyen dolgozom, ahol kimagaslóan jól keresnek az emberek, az én pozíciómban különösen. Rajtam ez nem feltűnő, utálok shoppingolni, nem érdekel a legújabb divat, sportosan elegáns cuccokat hordok, sokszor a kolleginák ridikülje drágább, mint a rajtam lévő összes ruhadarab. viszont imádok utazni, és ezt sokan tudják is rólam, ez az egyik hobbim, erre költök. Rutinos vagyok, magam szervezem az utakat, nekem egy tíznapos-kéthetes körút pl. egy ázsiai országban kb. annyiból megvan, amennyit a kolléganők másfél-két hónap alatt költenek ruhára, cipőre, szépítkezésekre. Ennek ellenére, amikor kiderült, hol jártam legutóbb, rögtön kaptam néhány beszólást, volt, aki az iránt érdeklődött, netán örököltem-e.:-) Ezért írtam, hogy időnként meglepő és irracionális formában jön elő az irigység.

2017. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

"Ezt sokan miért nem nézik jó szemmel? Irigyek?"


Ha a fészen ezzel hencegsz és elküldöd több száz ismerősödnek, akkor miért csodálkozol rajta??!

Ha nem tennéd közhírré, senkit sem érdekelne a nyomorod!!

2017. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!