Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogyan tudnák megbékélni a...

Hogyan tudnák megbékélni a helyzettel?

Figyelt kérdés
Tegnap érkeztem vissza Törökországból. Eleve rossz volt felkelni reggel, mert tudtam, hogy vége. Januárban tudtam meg, hogy megyünk, nagyon nagyon vártam, mégis eltelt. Jövőre lehet,hogy visszamegyünk,de nagyon hiányzik a szálloda All In Clusive, Csúzdapark,Hotelszoba minden!!! Segítsetek mivel tudnám felvidítani magam.

2017. jún. 25. 22:08
1 2
 1/15 Dzseri ***** válasza:
100%
majd a hétfői munkanap felvidít :-D
2017. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Most komolyan toroltetted a valaszokat? Kis majom :D
2017. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9 éves MAZSOM!
2017. jún. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudod hülyegyerekek válaszaira nem vagyok kiváncsi, amúgy meg tanulj meg helyesen írni te féreg
2017. jún. 29. 11:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Hulye gyerek? Sztem az itt pont te vagy. 14 eves kis tacsko, a kerdesedet a humor kategoriaba kellene atrakni. Es ha mar helyesiras...a hulye gyerek 2 szo...inkabb tanulj a nyaron.
2017. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na figyelj ide fejezzük be ezt az egészet nem vagyok rád kiváncsi. Kommentelgess másik kérdéseknél, szekálj másokat, de engem hagy békén.
2017. jún. 29. 17:03
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja mellesleg a te válaszodat abba a kategóriába sorolnám ami te is vagy egy állat
2017. jún. 29. 17:04
 8/15 A kérdező kommentje:
Ne legyél már felháborodva,te kezdted az egészet, ezekszerint te vagy a hülyegyerek. Minek írogatsz másoknak olyat ami sértő. Ha nem írogatsz ilyeneket hanem értelmesen válaszolsz, amit te valószínűleg nem tudsz, akkor én sem írogatnák ilyeneket. Kiváncsi lennék, hogyha ugyanezt valaki megcsinálná veled is te mit szólnál hozzá? Amúgy nekem ugyanolyan jogom van itt írni mint neked, és én ezt a kérdést értelmesen tettem ki
2017. jún. 29. 18:51
 9/15 anonim ***** válasza:

"Segítsetek mivel tudnám felvidítani magam."


Hát ahogyan máskor is szoktad, a jobb kezeddel.

(Bár lehet, hogy 8 évesen még kicsi vagy hozzá.)

2017. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdező balkezes. Kérem azt is vegyétek figyelembe.
2017. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!