Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha 2 főre foglalok egy szobát,...

Ha 2 főre foglalok egy szobát, akkor elmehetek egyedül?

Figyelt kérdés
Nem egyszer találkoztam már olyan szállással, ahol 2 főre olcsóbb lett volna a szállás. És ezért érdekel, hogy ezt így ki lehet-e játszani?

2017. jún. 29. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Általában a szállásnál egyszemélyes szobára 30% felárat szoktak tenni.

Pl. ha egy szoba 2 főre 10 ezer ft, akkor az egyszemélyes 8.000-8.500 ft körül van.

Ha 2 személyes szobát foglalsz egyedül, akkor 10. ezer ft-ot kell fizetned - függetlenül attól, hányan vagytok benne.

2017. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja,pontosítok, még mielőtt valaki belekötne:

függetlenül attól, hányan vagytok benne természetesen 1,illetve 2 főre vonatkozik - 3-4 személy már nem lehet.

2017. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, akkor ez így elméletileg működhet.

Azt egyébként én is tudtam, hogy 1 főre drágább a fejenkénti ár, de itt az összár volt drágább.

Tehát pl: " főre kerül 10.000 Ft-ba, 1 főre meg 15.000 Ft-ba. Ezért érdekelt, hogy akkor ilyenkor foglalhatom-e 2 főre, ha csak egyedül megyek.

2017. jún. 29. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze. Lehet, akkor másfajta szobatípus volt az 1 főre.

Pl a 2 fős zuhanyzós (vagy közös zuhanyzó) az 1 fős meg fűrdőkádas vagy külön fürdőszobás, stb.

2017. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez a vicc, hogy nem más szobatípus:D

Ugyanaz a szoba mégis drágább 1 főre, röhej..

De a lényegen nem változtat, köszönöm a segítséget!

2017. jún. 29. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy dràgàbb úgy, hiszen így nem rakhatott oda még egy àgyat. Ez olyan, mintha bérelsz egy buszt, ami 40 Fős. Ha 40-eb mentek fejenkènt ezer, ha egyedül mész vele, akkor is annyit fizetsz.
2017. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem te valamit nagyon benéztél, én még ilyet sosem láttam. Szerintem per fő árat nézel és nem per szoba árat...
2017. júl. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!