Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hol szoktatok sátorozni?...

Hol szoktatok sátorozni? Milyen kempingeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mostanában gondoltam arra, hogy szívesen sátoroznánk a férjemmel, de még sohasem próbálta egyikünk sem. Ha van valamilyen tapasztalatok, hogy pl itt Magyarországon vagy a szomszédos országokban milyen helyeket ismertek osszátok meg velünk. Kíváncsi lennék még, hogy milyen alapvető dolgokat kellene beszerezni. Vadkempingezésről is mesélhettek.

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat és a tippeket :)



2017. júl. 16. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha soha még csak hasonlót sem csinaltatok akkor ha jot akartok magatoknak melegen ajsnlom hogy ne a vadkempinggel kezdjetek!
2017. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj Isten ments :D nem vagyunk bolondok. De ha megtetszik a sátrazás később az is számításba jöhet.
2017. júl. 16. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne decathlonos legyen a sátor, de a hálózsák lehet onnan, azok jók. Egy-egy polifoam mindenképp legyen alattatok, de nem árthat még egy pléd sem. Ha étterembe mentek, akkor sem árthat egy kempingasztal székekkel, jól tud esni az árnyékban pihenni. Egy kifejezetten kempinglámpát a sátorba vegyetek, jól tud jönni este, hogy nem telefonnal kell szerencsétlenkedni. Ha 4-5-6 napnál többet lesztek, akkor egy szárítókötelet vigyetek, amit két fa közé ki tudtok kötni, csipesz logikusan kell. :D Ami még talán jól jöhet az a füstölős szúnyogriasztó és a hosszabbító+elosztó telefon/laptop töltéséhez.

Mi itthon a Balatontourist Autós kempingjébe szoktunk menni, és baromira imádjuk. Árnyékos, kellemes, saját bolt/büfé, rendben tartott part, kényelmes tusolás... A személyzet is segítőkész.

Ha kérdésetek van, csak írjatok

2017. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pusztán kivancsisagbol miert nem jo a decathlonos sator??
2017. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég rossz a minősége. 2-3 szezonnál többet nem nagyon bír még egy átlag (decathlonos) quechua sem.
2017. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként vadkempinget még nem próbáltunk, nem is nagyon tervezzük. Itthon ha jól tudom illegál, Olaszban annyira nem, de nekem kell a mindennapi tisztálkodás.
2017. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat :) milyen sátrat ajánlasz a dechatlonos helyett, mert én is abban gondolkodt :D A vadkempingezés tudtommal megengedett itthon is, olvastam róla valami törvénycikket.
2017. júl. 20. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez baromsag...nincs a decathlonos satorral semmi gond!Olyat nyuzok en is mar jo ideje!A cuccaik ár\érték aranyban amugy is szinte verhetetlenek!

A vadkempingezesrol az erdő törvényben talalsz pontos leírást!Itthon maximum 1x24orat tölthetsz ugyanazon a helyen ami nem lehet magán vagy termeszetvedlmi terület stb stb.......kulfoldon viszont tenyleg felejtsd el mert ott vadasznak az ilyenekre es olyan buntetes jar erte hogy annyibol mar 5csillagos hotelben is lakhattal volna nem egy rossz satorban......persze majd most biztosan jönnek a megmondó emberek hogy de ők végig kempingeztek igy egesz europat minden gond nelkul stb stb......ami eppen igaz is lehet mert en is csinaltam mar ilyet ezerszer,de egy total tapasztalatlan kezdő parosnak nem feltetlenul hiszem hogy ezzel kellene indulnia kapásból!

2017. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!