Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Honnan tudhatom, hogy megbízha...

Honnan tudhatom, hogy megbízható e a szállás?

Figyelt kérdés

Airbnb-n néztünk ki egy Mallorcai szállást a párommal. Nincsen egy vélemény sem róla. Egyik alkalommal mikor az adott szállást néztük, láttuk,hogy megváltozott a profilképe a hirdetőnek, és egy teljesen más fickó volt a képen mint előzőleg. Na már most, csak arra tudok gondolni,hogy lehet egy cég adja bérbe az adott lakást, és ezáltal nem egy konkrét személyről tesznek ki képet (?!), vagy lehet más a magyarázat erre. Minden esetre elég nyugtalanító, mert így nem merjük lefoglalni, pedig nagyon tetszik a szállás.

Valaki tudna esetleg jó tanáccsal szolgálni vagy esetleg személyes tapasztalatokkal ezzel az oldallal kapcsolatban?! Előre is köszönöm!



2017. júl. 24. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Alap, hogy olyan szallast nem is veszunk komolyan, amirol nincsen velemeny.
2017. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt írja,hogy új a szállás, de a fickó elvileg 2016. februárjában regisztrált.
2017. júl. 24. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak olyat szoktam lefoglalni ahol vannak feedbackek. Nem mintha anyagi kár érhetne, meg igazából ha kiderül hogy nem oké a szállás még akkor is találni másikat, csak én szeretek biztosra menni.
2017. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen. Én is így vagyok fele. Köszönöm a megerősítéseket!
2017. júl. 24. 17:52
 5/7 A kérdező kommentje:
vele*
2017. júl. 24. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod, különös gubók szülhetnek pillét. (Babits) Ez azt jelenti, hogy néha kikelnek rendkívül szép lények is ismeretlen rusnya rgacsos csomókból.

Nekem már volt ilyenhez szerencsém. Igaz, én mertem kockáztatni.

2017. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalj le olyan szállást, amiről nincs semmilyen értékelés. Az Airbnb amúgy is hemzseg az olyan szállásadóktól, akik komolytalanok vagy ingadozó teljesítményt nyújtanak. A sok éve megbízhatóan üzemelő szállások egészen más kategória.
2017. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!