Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Előbb elmegy a vendég egy...

Előbb elmegy a vendég egy héttel haza, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiadtam a szobámat 2 hétre fizető vendégeknek. Most írt a vendég hogy elmegy. Már fizette a két hét szállást. Most szól, hogy el kell utazniuk előbb. Visszaadjam részarányosan a pénzt, vagy legalább 1-2 éjszakával többet számolhatok?

2017. aug. 2. 06:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, mi legyen a pénzzel, mert lehet azt mondja, nem kell neki.

Ha nincs erre ötleted, számolj neki 1 napot amíg találsz a helyére új embert.

2017. aug. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha már kifizette akkor annyi.....ez mar csak a te joindukatodon mulik,hogy adsz-e neki valamit vissza ez ugyanis nem a te problémád hogy neki mennie kell
2017. aug. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
14 éjszaka helyett 6 éjszakát marad. Szerzett maga helyett 4 éjszakára egy párt de pont azon a napon lenne a váltás amikor nem tudom megoldani a takarítást. És még ott marad 4 éjszaka a levegőben és a legrosszabb, hogy egy csomó vendéget lemindtam erre az időszakra!
2017. aug. 2. 08:19
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell semmit visszaadni. Az ő gondja, hogy nem marad. Szállodákban sem adják vissza a pénzt, mert valaki előbb elmegy. Így járt.
2017. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell visszaadnod semmit sem.

Ha korábban lemondja, akkor találhatsz még helyette valakit. De mivel így mondta le, neked ez veszteség lenne. Nem kell visszaadnod a pénzt.

2017. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell visszaadnod.
2017. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem így működik hogy szerez maga helyett valakit. Kifizette akkor annyi.
2017. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahol előre fizet a vendég, ott nem szokták visszaadni. Ha törzsvendég például vagy ilyesmi, akkor viszont lehet hogy érdemes ezt az áldozatot vállalni, hogy megtartsd törzsvendégnek.
2017. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ő kifizette két hétre. Te két hétig biztosítod neki a szállást. Hogy ő ott alszik vagy sem, tök mindegy.


Az nem úgy működik, hogy ő csak úgy atpasszolja a szállást valakinek.

2017. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A 7-es válaszolónak üzenem, hogy rossz jelet nyomtam; természetesen hasznos volt a válasza, és nem félig hasznos! Bocsi!

Leírom este mi volt mert du találkozom vele!

2017. aug. 2. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!