Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Jártarok már a pugliai Maldív-...

Jártarok már a pugliai Maldív-szigeteken?

Figyelt kérdés
Nászutat szervezek és Olaszország is a lehetséges helyszínek listáján van. Mivel a Maldív-szigetekre nincs pénzünk elmenni, és olvastam hogy Pescoluse partján is hasonló azúr kék víz és fehér homok található, kívácsi vagyok a véleményetekre ha már jártatok ott. Illetve ha tudnátok szállást is ajánlani külön megköszönném. Mindenképpen szállodában szeretnénk tölteni a mézesheteket, és félpanziós ellátást szeretnénk. Köszönjük előre is!

2017. szept. 6. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Jartam mar Pugliaban pár éve, mondjuk ezen a strandon nem voltam.

Olvasd el a Tripadvisor véleményeket (angol).

5/3 az értékelés.

"If you don’t want to be disappointed I suggest to not to go in july and especially in august. otherwise there will be a big crowd and you will not enjoy at all."


[link]

2017. szept. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron voltunk lenn Puglia-ban, a Salento-i félsziget. Mi családi utazást tettünk ott, feleségemmel és lányaimmal, de szerintem tökéletes választás nászútra is. Elsősorban gyönyörűek a strandok, másrészt talán turistákkal nem olyan iszonyatosan zsúfolt ez a terület, mint Olaszország északabbra fekvő strandjai, és nem utolsósorban nagyon szép, romantikus helyek vannak a környéken


Mindenekelőtt az elnevezést szeretném tisztázni. A "Le Maldive del Salento" egy bizonyos strandnak a neve. A helyi "idegenforgalmi szakembereknek" megtetszett az elnevezés, és elkezdtek Maldív zónáról beszélni és írni, ami a Salento-i félsziget délnyugati sarkán lévő homokos strandokat jelenti. Fontos, hogy ne úgy menjetek oda, hogy a Maldiv szigetek fílingjét keresitek, mert akkor garantált csalódás lesz. Ha viszont Olaszország egyik legszebb homokos strandjára akartok elmenni, azt tényleg ott találjátok. A homok egyébként inkább rózsaszín, mint fehér, a víz pedig valóban ragyogóan áttetsző.


Szállodát nem tudok ajánlani, mert mi nem a tengerparton, hanem attól kb. 10 km-re, Specchia-ban szálltunk meg egy appartmanban, de a booking.com-on biztos fogtok találni szimpatikus szállodát.

Specchia-t nézzétek meg, ha tehetitek. Nagyon kellemes, romantikus kis középkori városka, un. borgo. Néhány utca csak az óvárosi rész valamint a főtér, de vannak remek kiülős helyek, nagyon jó pizzériák és fagyizók.

Lecce-be is érdemes elmenni. Az óváros homokkőből épült, ezért barok homokvárnak is csúfolják.

2017. szept. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!