Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha félpanziós szolgáltatást...

Ha félpanziós szolgáltatást foglaltunk a férjemmel, arra később rá kell még fizetni?

Figyelt kérdés
Olvastam sok tapasztalatot az adott hotellel kapcsolatban, és meglepett hogy az étel árát mennyien szóvá tették! A Velencei tó mellett lévő wellness hotelről lenne szó.

2017. okt. 24. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha félpanzós ellátásért fizettetek, mit kéne még szerinted fizetni? Gondolom olyanok panaszkodtak az árra, akik nem félpanziót kértek. Olyan ugyanis nincs hogy ha félpanziót fizetsz, akkor még kérnek a kajáért pénzt.
2017. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, felpanzio eseten a reggeli es a vacsora benne van az arban, az ebedert viszont kulon kell fizetni, es ha ott akartok ebedelni, plane minden nap, az ugy nyilvan dragabbra jon ki mintha eleve teljespanziot rendeltek, kulonben nem erne meg.
2017. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szándékosan kértük így, egyikünk sem nagyétkű így ez pont elég lesz, meg nem enni megyünk hanem kikapcsolódni.

Csak nem értem akkor mások miért nem így kérték, mert szerintem így költségkímélőbb és bölcsebb.

Teljesen logikátlannak tartom, és ezért gondoltam arra ami miatt feltettem a kérdésem.

2017. okt. 24. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, most a kérdésed hatására én is elolvastam kb. 50 értékelést a szállodáról. Kívülről már sokszor láttam, belülről még nem :-)

Többen megemlítették, hogy nagyon drága a vacsora mellé rendelt ital (ez fizetős!) és felháborítónak tartják (jogosan), hogy a parkolásért fizetni kell.

Olyant egyet sem olvastam, hogy az étkezésért nem várt módon fizetni kellett volna.

2017. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!