Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A booking.com nevezetű oldalon...

A booking.com nevezetű oldalon mennyi idő alatt bírálják el a véleményt amit írtam?

Figyelt kérdés
Hétfőn kaptam üzenetet, hogy értékeljem. Én megtettem, értékeltem, mivel rossz volt a szállás, ezért nagyon finoman, nagyon intelligensen, és őszintén véleményt írtam. Ma már szerda van, és a véleményem még mindig "feldolgozás alatt", két ismerősöm azt mondta, hogy már hiába várom, hogy megjelenítsék, azonban sokkal, sokkal durvább véleményeket lehet olvasni ennél a szállásnál, amit én írtam pedig egyáltalán nem durva, nem sértő, hanem őszinte, és építő jellegű lenne..
2017. nov. 22. 13:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kb. egy hét.
2017. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4-8 nap eddigi tapasztalataim alapjàn.
2017. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én is úgy tapasztaltam, hogy pár nap.

Egyébként az értékelésnél nem kell mismásolni. Kulturált módon, de tényleg a valóságnak megfelelően érdemes leírni, hogy mit tapasztaltál, mert az segíti a többieket a döntésben. Mindig végigolvasom a véleményeket, amikor több szállás között vacillálok, ha elegendő számú van, akkor nagyon jó képet lehet kapni arról, milyen is valójában, ki lehet szűrni a nagyon szubjektív véleményeket.

2017. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Akkor most már megnyugodtam, mert azt hittem, direkt nem akarják megjeleníteni, mert őszinte voltam, egyébként egyáltalán nem "mismásoltam" de kulturáltan fogalmaztam nagyon.
2017. nov. 22. 16:02
 5/18 anonim válasza:
Több napig is eltart, ez nem függ össze azzal, hogy jót vagy rosszat írtál. Én egyszer értékeltem negatívan, a többi mind pozitív volt, és mindegyik tetű lassan jelent meg.
2017. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
előző vagyok: és hozzáteszem, hogy az az egy negatív értékelésem kicsit sem volt finomkodó, mivel ágyi poloska volt egy pesti panzióban, amit le is írtam az értékelésben, mert iszonyat felhúztam magam rajta.
2017. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát az nem semmi. Én azért írtam negatívat nagyon kulturáltan, mert pókhálós volt a plafon két pókkal, illetve egy faágon lógott egy zacskó, melyben feltételezhetően emberi ürülék volt és pontosan erre láttunk rá a csodás törött ablakunkból.De voltak még más apróságok. Ezt nagyon finoman leírtam. (Egyébként ez is egy pesti csoda szállás.)
2017. nov. 22. 16:09
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindig megjelent még aznap, lehet függ a fokozatodtól is.
2017. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

" sokkal, sokkal durvább véleményeket lehet olvasni ennél a szállásnál, amit én írtam"


Megkérdezhetem, hogy akkor mi a f..ért mentél oda??

Mazochista vagy?

2017. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

"Én azért írtam negatívat...mert pókhálós volt a plafon két pókkal"


Mesélj, hogyan élted túl?!

2017. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!