Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Foglaltam szállást a booking...

Saucony kérdése:

Foglaltam szállást a booking on de ma le kellett mondanom. Kötelezhetnek fizetésre?

Figyelt kérdés
24.-én mondhattam volna le díjmentesen, de sajnos ma a párom kórházba került és ezért nem tudunk menni.. Mikor a neten keresztül le mondtam, de jött egy automata értesités40 Eurot kérnek. Ezt ha nem fizetem be,mi történik? picit sokkalom az öszeget,pláne hogy nem az én hibából történt.

2017. nov. 28. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
mindegy kinek a hibája, ha lemondod határidőn túl, akkor fizetned kell. levonják a kártyádról egyébként amit a foglaláskor megadtál. ha nem kellett kártya adat, és a szállásadó ragaszkodik a pénzéhez, akkor megtalálnak, és fizettetnek.
2017. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Amikor foglaltad, elolvashattad a feltételeket. Ezek ismeretében döntöttél. Most eszerint kell viselkedned.

A behajtás több dologtól függhet. Ha megadtál kártyaszámot, egyszerűen leemelik, a jog lehetővé teszi. De ha nem fizetsz, ne akarj többé a Bookingon foglalni. Nekik a megbízhatóság a hitelük.

Egyfelől peches esetek mindig vannak. Másfelől ha ennek van valószínűsége, olyan szállásokat kell foglalni, amiket előtte nap is le lehet mondani. ezek értelemszerűen valamivel drágábbak.

2017. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Hívd fel a szállásadót, és beszéld meg velük. Amúgy csak lehetőségük van leemelni az összeget, nem feltétlenül élnek vele. Én is mondtam már le utolsó pillanatban szállást, ráadásul akkor már annyira az utolsó percben voltunk (gyakorlatilag el kellett volna már foglalnunk a szállást, de lerobbantunk az úton, és nem jutottunk el odáig), hogy nem is rendszeren keresztül, csak telefonon, és semmi probléma nem volt belőle, annyit mondtak a szállodában, hogy ne aggódjunk, legközelebb szeretetettel várnak. Egy fityinget nem vontak le a számlámról.
2017. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 D. Brasco ***** válasza:
23%

"picit sokkalom az öszeget,pláne hogy nem az én hibából történt"


Hejezsirás level 99

A másik meg a kutyát nem érdekli,hogy önhibádon kívül.....szóval hogy miért akarod lemondani a szállást!Egyéni szociális probléma!A pénzt viszont így vagy úgy de be fogják vasalni rajtad.......

2017. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Én is voltam már hasonló, sőt rosszabb helyzetben: egy családtagom megsértődött, és végül nem jöttek velünk, nekem 100 €-ba került a hisztijük, a nevemen volt a foglalás. Persze nem fizették ki azóta sem.
2017. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Betegség esetén sokszor lehet sztornózni, főleg, ha mutatsz hajlandóságot későbbi átfoglalásra. Le fogják venni, de írj a bookingnak, ha mást nem, akkor lehet, hogy későbbi utazási kreditként jóváírják.
2017. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Őket nem érdekli, hogy kinek a hibája. Velünk is kifizettettek anno 40 eurót, pedig az tényleg nem a mi hibánk volt. Ki kell fizetni, nincs mese. Esetünkben az apartman téves dolgokat állított magáról, hamisan jó színben tüntette fel magát a képeken. Élőben meg egy putri volt, inkább nem is részletezem. A tulaj viselkedése pedig vérlázító volt. Az előleget persze már megkapták, a lemondtás is pénzbe került, szóval elég sokat buktunk rajta. Nem vagy egyedül, mással is megtörtént már hasonló.
2017. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
D. Brasco Képzeld nem mindenki olyan rosszindulatú mint te elengedték
2017. nov. 30. 07:21
 9/12 D. Brasco ***** válasza:
0%
Csodálatos....akkor remélem helyre állt a világ rendje......
2017. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Helyre te kutya :)
2017. nov. 30. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!