Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Szállások

A kérdés

Palma de Mallorca vélemény? Jó szállást tudtok mondani, ahova erdemes menni?

Nem luxusszálloda a cél, egy megfizethető, mégis igényes 4* is tökéletes. Látványosságok közül mit érdemes megnézni? Válaszotokat köszönöm

Keress kérdéseket hasonló témákban: Palma de Mallorca, utazás, nyaralás, szálloda, ellátás

12-07 08:37  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
mi 3 éve voltunk nem palmába hanem ey kisvárosba :) a szállás neve nordeste playa volt 3 csillagos de nagyon jól nézett ki. all inclusive ellátás. szerintem volt olyan mint egy 4 csillagos hotel
látványosságok alcúdia mindenképp, van nagyon jó delfin show :3, nyilván a főváros, palma. mi átmentünk formentorra is az csodálatos :)
illetve voltunk csúszdaparkban is és bazárokban :D

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 12-07 17:51 Privát üzenet
Es Trenc strand, Formentor és ott a közelben van egy strand - Cala Figuera, na olyan szépet még sose láttam, bár mondjuk a le/fel jutás egy valódi túra, vagy ugyan ilyen strand déli részen is, de én az északira gondolok.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 12-09 16:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok olyan szállodákat mondani belföldön, amibe szívesen visszamennétek újra gyerekkel?
Tudtok luxus hoteleket mondani?
Tudnatok mondani egy olcsó szállást GYŐRBEN?
Tudnátok mondani jó szállást Miskolcon 2 napra? Lehetőleg ne legyen több 30-nál.
Lefoglalt, de még lemondható szállást lelehet mondani és ugyanoda most foglalni?
Aki járt már Mallorcán tudna mondani eldugott kis öblöket, nem annyira túlzsúfolt strandokat?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Szállások rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu