Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Airbnb-vel kapcsolatban tudna...

Airbnb-vel kapcsolatban tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Most foglalnék először szállást Budapesten.

De nem igazán értem, a találatok között vannak olyan helyek (teljes otthon), ahol azt írja, hogy pl. 4-5 ezer éjszakánkét. Aztán ebből lesz 60-70 ezer ft/2 éjszaka.

Most akkor ez hogy van?



2017. dec. 20. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy /fo is rarakhatnak x ezret. Keresesnel add meg, hogy hany fore foglalsz, akkor eleve ugy jeleniti meg a talalatokat.
2017. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kiválasztott dátumra írta, hogy 4-5 ezer, vagy még mielőtt megadtad volna? Valószínűleg a rendszer alapból kiírja az elérhető legolcsóbb árat (sokan alacsonyabb árat adnak például akkor, ha legalább 1 hétig maradsz, vagy nyilván olcsóbbak mondjuk novemberben, mint júliusban), amit akkor pontosítanak, ha mindent megadtál (időpont, időtartam).
2017. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A másodiknak igaza van, ha nem írod be előre a dátumot, akkor a lehető legolcsóbb árat írja ki (ami sokmindentől függ), ill. a kezelési díjat se számolja hozzá, amíg nem adsz meg minden adatot.
2017. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a bookingon foglaltam a multkor egy 5. kerületi nagy apartmant 10000-ért egy éjszakára. De figyelj oda, mert az olcsóbbaknál fizetés elött kiderül hogy 20 euro a takarítás...
2017. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Előbb keress rá az Airbnb-re, mielőtt foglalsz velük... nem túl jó a hírük.
2017. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 22. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!