Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Airbnb-t nem ismerem, mit...

Airbnb-t nem ismerem, mit kell róla tudni? Londonba mennénk 3 napra, ha foglalok, akkor abban biztos lehetek, hogy nem lesz probléma? Számlát fogok kapni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 10:21
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem januarban lesz a 8. Utazasom Airbnb-n keresztul. Eddig halistennek semmi problema nem volt, mindig tiszta lakas/szoba vart minket, kedves hazigazdakkal. Szerintem egy 4*-os szalloda sem lehet teljes garancia arra, hogy semmi problema nem lesz, mivel en mar jartam ugy, hogy 4*superior szallodaban a harmadik szoba volt az elfogadhato, amiben nem masztak bogarak... Mindenkepp probalj olyan helyre foglalni, ahol sok jo ertekeles, pozitiv velemeny van. Ha lany vagy, es esetleg egyedul mesz, a noi hazigazda is lehet, hogy ad egy kis biztonsagot. Ezek az emberek altalaban kedvesek, nyitottak, ha barmi problemad van kerdezd oket nyugodtan, keszsegesen szoktak segiteni. Fontos, hogy ne utalj penzt az airbnb-n kivul, illetve minden levelezest ott bonyolitsatok le, ha barmi tortenik, meglegyen a nyoma. Es azert fizetjuk a szolgaltatasi dijat, ha gond van, biztos vagyok benne, hogy az airbnb segit megoldani! Szamlat pedig a ‘foglalasi bizonylat’ cimu emailbol ki tudod nyomtatni majd!:)
2017. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy mészároslőrinc-féle sertéshízlalda az airbnb, hanem egy sok milliárd dollár értékű világcég. Ezt érdemes minden foglalásod előtt észben tartani. Korrektül leírják, mit vállalnak. Összehoznak eladókat és vevőket némi jutalékért.

A világ döntő részének ez bejön. Probléma természetesen lehet, de ez kb épp olyan, mint amikor a piacon rád sózzák a rohadt zöldséget. Ha nem nézed meg mit veszel, akkor lehet probléma. De gondolom segíteni fog, hogy nem csak olvasni lehet, színes képket is nézegethetsz a foglalás közben.

2017. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Számlát nemigen kapsz mert többnyire magánemberek adják ki a saját házukat lakásukat. Van persze ahol ez megoldható de többnyire nem ez a jellemző. Ha számla kell akkor booking.com-on nézelődj.
2017. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
47% Miért okoskodsz, ha fogalmad sincs valamiről? Az Airbnb kivétel nélkül minden esetben állít ki számlát.
2017. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És PayPal-al lehet fizetni?
2017. dec. 29. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5: erre nem emlékszem, de előre, foglaláskor kell fizetni (mi bankkártyával fizettünk).
2017. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!