Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Az utóbbi időben elkezdtem...

Az utóbbi időben elkezdtem kondolkodni egy japán utazáson, amire kb 1 hónapot szánnék. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Mivel 1 hónap nem kevés idő, így a szálláson rengeteget lehet nyerni/bukni. Ezt megelőzve teszem fel a kérdést, hogy mi lenne a legjobb megoldás ha pl Tokióban szeretnék 20 napot tölteni és utána egy kis utaztatás az országban.

Ezen kívül mit javasoltok, mennyit vigyek magammal, ha nem akarom egész nap a plafont/tv-t bámulva tölteni a napjaim.?



2018. jan. 4. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem írod, fiú vagy vagy lány, meg hogy milyen korosztály, de ha én egy hónapot akarnék Japánban tölteni limitált anyagiakkal, egészen biztosan a Couchsurfing oldalon keresném a megoldást. Az olyan szempontból is ideális, hogy a vendéglátók sokszor besegítenek a városnézésbe is, elkalauzolnak azokhoz a helyekhez, amiket érdemes vagy meg akarsz nézni.
2018. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Tokióban azt hiszem vannak direkt túristáknak kialakított olcsó kivehető szobák(vagy inkább alvókapszulák) nem lehet a legkényelmesebb de ha már sokáig maradsz akkor rengeteget spórolhatsz vele ha legalább az első néhány éjszaka ilyen szállást bérelsz. Ha pedig az orszàgban is szeretnél utazgatni akkor szerintem az a része legyen 20 napos. Tokio annyira nem nagy szám szerintem hogy 10 nap után is érdekes legyen plussz elég drága város
2018. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az információt!

Azért nem kell olyan kis összegre gondolni az ottlétet illetően. Úgy 1 milliót rá merek szánni a szállásra, étkezésre és az utazásokra. Viszont az is csak egy "jó lenne nem meghaladni" határ. Ha a helyzet megkívánja, akkor hajlandó vagyok többet is rááldozni.


Egyébként 24/f

2018. jan. 6. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!