Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A londoni muszlim negyedben...

A londoni muszlim negyedben az Airbnb miért olcsóbb tipikusan? Azt gondolnám épphogy keresettebb kéne legyen, mert kisebb a terrorveszély, nem?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És az mégis melyik városrész? Mielőtt bemész, ott a tábla, hogy ez itt a muszlim negyed?
2018. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, annyira logikusan gondolkozol! Nálunk is a nyócker a legkeresettebb és legdrágább környék, nem?
2018. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

londonban nagyon keves nem muszlim hely van ugyanis tele van a varos muszlimokkal

gondolom tipikusan a keleti reszre gondolsz, miles end es statford kornyeke

erdekes logika hogy a sajat helyuken nem robbantanak akkor oda kell menni....

amugy ebben van igazsag de kozben igenytelenek is a kornyezetukre, allando fu szag, igenytelenul hagyott kukak autok az utcakon stb.

2018. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én a mecset környékére gondoltam, és ott egy rakáson van kb 50 szálláshely 15-18ezer fő/nap Airbnb-n, míg sehol a városban máshol nincsen ilyen áron.
2018. jan. 9. 14:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egymást nem robbantják fel, ami végül is logikus :D, még simán kirabolhatnak, megkéselhetnek, a terrorveszély lehet, hogy kisebb, de a bűnözés lehet nagyobb (bár nem ismerem a statisztikákat).
2018. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de miért lenne kisebb a terrorveszély? Az ilyen idiótáknak nem számít semmi.. simán beáldoznak más muszlimokat is.. amúgy pl Isztambul is elvileg veszélyes ebből a szempontból, pedig az aztán muszlim hely.
2018. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért olcsóbb mert ezek a leglepukkantabb helyek, magas a bűnözés, így inkább kifizet az ember kicsit többet, de sötétedés után is el lehet menni bárhová.

Plusz a londoni araboknál/pakiknál a higiénia is mást jelent mint az európaiaknál.

2018. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor szerinted muszlim országban a legkisebb a terrorveszély? Nem nagyon látom át a logikádat. A nem muszlimok nem nagyon lehetnek biztonságban muszlimok között, minél többen vannak egy rakáson, annál nagyobb az esély, hogy egy szélsőséges gyilkolászni kezd.

Meg persze a higiénia is más, ahogyan már említették.

2018. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, ez meg a másik. Se a mentalitásuk, se a higiéniai szokásaik nem felelnek meg az európai normának. Én Izraelben voltam nem rég, több városban is, a zsidó, keresztény negyedekhez képest az arab negyedek összehasonlíthatatlanul mocskosabbak, szemetesek, igénytelenek voltak, és az elég szigorú rendőri jelenlét ellenére néha félelmetes is volt. Az pl nem poén, amikor mennél az utcán, de kerülnöd kell, mert az arab gyerekek sokkolóval játszanak éppen arrafelé.
2018. jan. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és akkor ha már itt tartunk, akor Londonban van "muszlim negyed", mert én csak a mecset környékét jelöltem meg így, látva, hogy ott olcsóbbak a szállások, de lehet, hogy ez nem is így van. Valaki aki ott él el tudná mondani? Vagy máshol Londonban van muszlim negyed? És nogo zona? Szállásfoglalás miatt érdekel
2018. jan. 14. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!