Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Milyen a Annabella Diamond...

Milyen a Annabella Diamond Anex hotel? (Annabella Park 4*)

Figyelt kérdés
Más nevén Annabella Park 4* milyen? Milyenel a szobák tiszták? Talarítjákinden nap? Milyenek az ételek?

2018. febr. 4. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az értékeléseit a megszokott szálláskereső oldalako .
2018. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néztem de kevés vélemény volt ráadásul nem irtám az értékeléshez leírást ezért kérdeztem itt hàtha valaki járt ott
2018. febr. 6. 11:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Irtak*
2018. febr. 6. 15:04
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
73%

* írtak

* Néztem, de kevés vélemény volt, ráadásul nem írtak az értékeléshez leírást, ezért kérdeztem itt, hátha valaki járt ott.


Miért gondolod, hogy ha az erre szakosodott oldal(ak)on, kevés értékelés született, akkor majd itt több lesz? Majd az a néhány tucatnyi ír neked bővebben, akik itt az utazás topikot látogatják?

Ráadásul ilyen helyesírással főleg ne várj sok választ.

2018. febr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kértem helyesírás javítás, ha ennyire unatkozol el lehet menni😉, ès mondjuk azért itt kérdeztem meg, mert mondjuk lehet vannak olyanok akik ottvoltak és nem írtak véleményt és itt tudna mesélni a helyről.
2018. febr. 9. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!