Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Lehet alkudni a Magyarországi...

Laca2016 kérdése:

Lehet alkudni a Magyarországi szállások, welness hotelek árából?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Miért akarsz alkudni? Nincs rá pénzed?
2018. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Magánszálláson lehet alkudni szállodában nem.
2018. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
szállodában nem. ha nem tudod megfizetni, ne menj oda
2018. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
A boltban sem alkudod le a kenyér árát.
2018. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Lehet.
2018. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert "ajánlatot" küldenek! Gondolom az árajánlat (lehet nem mindenhol) alkuképes?!
2018. febr. 14. 22:50
 7/13 anonim válasza:
Ez szerintem attól függ, kinek mennyire jó a beszélőkéje. Hasonló dolgok a családomban is fordultak elő, nem is egyszer. Édesapám volt az alkumester. Alkudott már húsboltban is, Euronics-ban is, mikor számítógépet vett és alkudott le wellness hétvége árat is hotelban. Anyuval szerettek volna menni valentin napra, de jóval előtte, személyesen fizette ki a hétvégét, és erre hivatkozott. Ezért nem tudom pontosan mennyit, de elengedtek az árból. Szóval szerintem bárhol lehet alkudni, csak tudni kell beszélni.
2018. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

9.52


Szóval tik ilyen szarrágók vagyoltok? El tudom képzelni egy nyaralásotokat :)

Gondolom jól álltok anyagilag, de nem fogjátok hagyni, hogy csak úgy átvágjanak titeket. Loptok az étteremből, ha félpanzión vagyoltok, hogy ne kelljen költeni ebédre. Anyu a kézitáskájában szendvicseket csempész ki a reggeliről. Állandóan számoltok, átváltotok euróról forintra. „Nem éri meg.” „Rablás” – mondjátok mindenre, amit kizárólag pénzért lehet megvásárolni, nem alanyi jogon jár nektek. Otthon minden sokkal olcsóbb, ezt hangoztatjátok is, de abba nem gondoltok bele, hogy akkor mi a fenét kerestek ott. Ha van valami kóstolás, kis ingyen ouzo, helyi bor, stb., tik hatszor kértek mindenből, és még a gyereket is visszaküldik egy utolsó próbálkozásra. Ami ingyen van, abba belemarkoltok, akár szükségetek van rá, akár nincs. Kedvezményt követeltek minden szolgáltatónál. Nem ültök be semmilyen vendéglőbe, inkább nem esztek, de nem fogjátok hagyni, hogy „levegyenek”. Autóbérléskor a legolcsóbbat kéritek, és megpróbáltok alkudni, majd kiveritek a balhét, hogy nem fértek be a kocsiba. Nem adtok borravalót, tik ezt az utat otthon kifüzettétek, különben is perre mentek, ha valami nem tetszik nektek. Apa lehajol, nyúlkál a homokban, azt hitte egy kéteurós, de csak egy söröskupak csillant meg a térdig érő tengervízben. :D

2018. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Javaslom fordulj orvoshoz!
2018. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"tik kifüzettétek" :D :D :D


Nem lehet alkudni, az árajánlat azt jelenti, hogy annyit kell fizetni. Vagyis egy igazolás, hogy mikor ott lesztek, ennyi lesz az ár. Már jártam úgy, hogy az árajánlathoz képest a dupláját akarták elkérni, és az árajánlatra lehet ilyenkor hivatkozni. De nem alkualap...

2018. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!