Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Március 15. hosszú hétvégére...

Március 15. hosszú hétvégére keresek wellness-t Budapesten vagy a Balaton nyugati részén, ötletek?

Figyelt kérdés

A Google jelenleg nem a barátom, napok óta böngészek, de amit árban megengedhetnék az vagy nem tetszik vagy nincs szabad hely. Esetleg valakinek lenne ötlete?

Nagy luxusra nem vágyom, egy tiszta kis szobát szeretnék pihenésre és wellness részleget, lehetőség szerint teljes ellátást.

2-3 éjszakára, maximum 12.000 Ft/fő/éj.



2018. febr. 16. 08:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a Batalon keleti részére gondoltam. :) Siófok, Almádi, ami Budapesthez nincs túl messze.
2018. febr. 16. 08:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt mondom, de szerintem elkéstél ezzel a dologgal. Hosszú hétvégére hónapokkal előtte betelik minden, illetve sokaknak márc. 31-én jár le a Szép kártya és azt még utoljára le akarják "nyaralni".


"de amit árban megengedhetnék az vagy nem tetszik"

Szerintem, ha ezen túl tudnál lépni, akkor érdemes lenne azonnal lestoppolni. persze, ha nem akrsz bármi áron menni, akkor nem :-)

Tavaly májussal - júniussal jártam így - sehogyse sikerült találni - aztán a végén csak-csak lefoglaltunk valamit - vegyesre sikerült a pihenés :D

Szállás pocsék volt, a reggeli meleg és jó, az idő nagyon változó, de egyszer pár órára mégis jó volt, aztán találtunk egy nagyszerű éttermet és helyreállt a lelki békénk :-)

2018. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos valóban elkéstünk.

Igazából megengedhetnénk magunknak többet is, de 3 éjszakára, amiből gyakorlatilag 2 napunk van a szálláson, mert az elsőn csak “beköltözünk” az utolsó napon pedig kidobnak már reggel a legtöbb helyről, ezért kérnek 100.000 Ft-ot 2 főre. Irreálisnak tartom ellátás nélkül, nem vagyok hajlandó ennyit kifizetni. 😅 inkább egy másik hétvégét választok, mert akkor talán nem lesz akkora zsúfoltság. A legtöbb helyen a wellnessel van problémám, mert nem szeretnék másik 50 személlyel együtt üldögélni egy kád méretű medencében.😂 nagyon kicsik a medencék és ilyenkor általában teltház van. Úgy döntöttem 1 héttel a hosszú hétvége után megyünk, remélem nem lesznek sokan.:)

2018. febr. 16. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy szoktam ilyet keresni, hogy a booking.com-on keresek pl a magyarország kifejezésre, majd szűröm 3-4 csillagra a szállásokat, kiválasztom a hotel fület, majd megnézem, nekem mi tetszik.

Ami tetszik, arra ráeresztek valami csökkentő kódot.

Sok sikert.

2018. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!