Kezdőoldal » Utazás » Szállások » "Daraboséknak" mi a fene...

Mármegintpofázol? kérdése:

"Daraboséknak" mi a fene szükségük van arra, hogy vasalón főzzék a kávét? Nagyon irritál. Csak engem?

Figyelt kérdés

#darabos #Szallas.hu #Marmegintpofazol
2018. febr. 17. 07:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
65%
Szerintem nemnézték jol át a lefoglalt szálást,es ott nemvolt se vízforralo.,se mikro se semmi ilyen. Így kénytelen volt a vasalon késziteni a kávét. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2018. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hatékonyabb volna, he felülről még hajszárítóval is melegítené. 😂😂😂
2018. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
:D az egy nagyon beteg reklám :D bár kicsi vicces. Annak a fickónak ez a heppje szerintem. Egyszerűbb lenne vízforralót használni de hát ez nála valami mánia lehet :D
2018. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Engem is nagyon irritál, de nekik biztos így jó,és kellett valami reklámszöveg :DD
2018. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Ez egy reklámfogás. A face-en én is írtam erre egy hülye reklámot képpel. Miért kell kidobni a jól bevált 2kW-os olajradiátort és helyette egy 400Wattos hordozható kis vacak melegítőt, ez is egy reklámfogás! Engem is irritál, de még jobban az, hogy kössön biztosítást azért, hogy ha meghal az örökösök kapjanak pénzt, ilyenkor szoktam mondani, hogy anyátok!!!. Mindenütt reklámba ütközünk. A tv-ben általában 10percenként reklám, postaláda tömve van szeméttel, közben sírnak, hogy teleszemeteljük a földet!
2018. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Lehet ragozni a kérdést,de minek... Pl abban a szállodában nincs teakonyha, miért nem használnak vill.rezsót v.elektromos kávéfőzőt, bár azokkal nem lehet ruhát vasalni stb.stb.
2018. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak a faszi olyan hülye.
2018. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt nem kell komolyan venni,hiszen ez csak egy reklám.Egyébként engem is zavar,bár ezzel a marketingosok már elérték a céljukat,hiszen már erről beszélünk.Egyébként ezzel SZERINTEM azt akarják (de nagyon bénán) sugalni,hogy ő bennük( itta Szallas.hu) megbízzunk,mert nem lesz kellemetlenség.De szerintem felesleges ezzel annyit foglalkozni,mivel ez csak egy reklám,de örülök,hogy valaki felhozta ezt a témát,mivel nekem is egy ideje fennakadt rajta a szemem.
2018. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
35%

Büszke vagyok rá, hogy azt sem tudom miről van szó.

Minek TV a 21. században? Az egyetlen lehetséges mentség, hogy nyugdíjas vagy.

2018. febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 jam007 válasza:
100%
Én a kanapén heverő nő gömbölyű idomait stirolom. Egyébként jobb mint a gyógyszer reklámok.
2018. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!