Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Most június végére foglaltam...

Most június végére foglaltam párommal a bolgár Naposparton egy akciós repülős all inclusive hetet az Aparthotel Rio Grandeben. Utólag olvasva a sok hozzászólást, elbizonytalanodtam. Van aki pozitív dolgokról is tud beszámolni? Visszaadná a reményt!

Figyelt kérdés

Az előleget már befizettem. Pihenni, sétálni, kikapcsolódni megyünk. Nincsenek nagy elvárásaink, nem kacsalábon forgó,körülöttünk ugráló személyzetre készülünk.Tavaly Neszebárban voltunk, ahol reggeli, tiszta szállás,és a gyönyörű óváros fogadott.

Ehhez képest most egy kicsit elment a kedvem, bár lehet, hozzáállás kérdése minden?!



2018. febr. 25. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyerekkorodban voltál táborban a Balcsin? Na ez pont olyan lesz csak sokkal nagyobb a tömeg.
2018. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Pont erről a hotelről nem tudok nyilatkozni,de mikor mi foglaltunk ugyancsak Bulgáriába az Aranyhomok parton,ugyanez a helyzet állt fent..Már lefogaltuk,kifizettük(a teljes árat) és csak utána olvastam el a hozzászólásokat a hotelről...hát elég nagy gyomorideggel mentünk mivel elég sok negativakat irtak róla...de aztán kiderült,hogy alaptalanak voltak a vádak(legalábbis a mi szobánkban),a kaját irták,hogy mindig ugyanaz pedig nekünk minden nap szinte más volt...Szóval szerintem ez emberfüggő,hogy kinek mi tetszik,mi is csak pihenni,sétálni,fürödni,enni,inni mentünk és ez tökéletesen teljesült is,viszlonylag olcsón(3 fő,650 euró)...A hotel neve Blue Sky Hotel,megnézheted booking-on,erről a hotelről is sok negativ vélemény jött,de szerintem ár-érték arányban megfelelő volt :)
2018. febr. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!