Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tapasztalt francia-járók,...

Tapasztalt francia-járók, olyan hely, ami viszonylag olcsó, és nincs szükség foglalásra?

Figyelt kérdés
Párizs és környékén keresnék egy kis európai körjárathoz helyet, de kártya hiánya révén meg vagyok lőve az online foglalással. Minősége igazából mindegy, csak lehetőleg 7ezer/fő alatt, foglalás nélküli hely kellene (avagy csak bemegyünk és kapunk szobát). Elég egy szoba (négyen megyünk), elalszunk mi egy franciaágyon is, ha kell xD

2018. márc. 2. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A mai átváltás szerint 1000 Ft = 32 euró.

Nem szeretnélek kiábrándítani, de ennyiért nemhogy Párizsban, de még egy eldugott kis faluban sem találsz szobát.

És ha többen vagytok, a másik három személy után külön kell fizetni egy x összeget, úghogy ez nem fog menni.

Igazán sajnálom! :-(

2018. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ennyiért nem fogtok szobát bérelni még egy hostelben sem. Franciaország nem olcsó
2018. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak egy éjszakára kellene, interneten találtam 24ezerért, négy főre egy szobát, de ugye foglalni nem tudok..
2018. márc. 2. 11:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg őket, hogy átutalással ki tudnád-e fizetni előre a szállást? Ennyi :-)
2018. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szinte mindenhol alap, hogy kérnek bankkàrtyàt a foglalàshoz. Pàrizsban meg amúgy a szállàsok rendszerint hónapokra előre tele vannak. Esetleg kint élő magyaroknàl próbàld meg (Párizsi magyarok FB csoport pl) hátha valakinek van szabad szobája ahol tudsz utalàssal fizetni.

De mièrt nincs bankkàrtyàd? Anélkül ma elèg nehéz létezni, főleg nyugaton. És ha netalàn ellopják a készpénzetek, mit csinàltok? Pàrizsban azért van nem kevés zsebtolvaj...

2018. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Nincs bankkártyád?

Ha tanyán élsz oké, de akkor ugye nem utazol az állatok miatt...

Egyéb okot nem látok....

A következő az lesz,hogy interneted sincs...

Foglalás nélkül szállás?

Te találtad fel az időgépet és a múltból jöttél??

2018. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

6-os, 12:10


Hozzászólásoddal "igen sokat" segítettél a kérdezőnek :-(

Nem kell "tanyán" élni - bármely vidéki településen igen jól el lehet lenni bankkártya nélkül.

Talán még Pesten is. Úgy csinátok néhányan, mintha az, aki készpénzt használ, egy "bűnöző" lenne.

Hidd el, nem mindenki akarja "etetni" a bankokat.

Nyugodtan próbáld meg az "élni és élni hagyni" elvet elsajátítani :-)

2018. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Lehet élni kártya néékül, de akkor ne utazz...
2018. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Már csak anyagi okból is, mivel jobban váltja a bank a valutát mintha kp-t váltanál...

De éljetek csak a múltban..

2018. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6,#9


Nem élek a múltban, sőt, tavaly Spanyolországban is OTP-s bankkártyával fizettem és örvendeztem, hogy jobban jöttem ki, mintha a valutaváltónál vett euróval fizettem volna - de utálom, ha valakit azért leszólnak, mert másképp akar élni, mások az elvei, stb. (7-es vagyok)

2018. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!