Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A booking.com-on hány éves...

A booking.com-on hány éves kortól számít felnőttnek az ember?

Figyelt kérdés

2018. máj. 18. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A bookingon azt hazudsz, amit akarsz. De ha kis p.cs vagy, a portás tuti elhaj a hotelben.
2018. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert az egyik hotelnél azt írják, hogy gyerekeket nem fogadnak (16 vagyok),és azért vagyok dilemmába mert repülni lehet már 16 évesen mert az felnőttnek számít csak nem tudom hogy abba a szállodába foglalhatok-e szállást.
2018. máj. 18. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írják hogy nem fogadnak akkor mindegy hogy oda tudsz repülni vagy sem. 2 különböző dolog.
2018. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Hidd el, amíg a -ba -be -ban -ben-nel nem leszel tisztőban, kis p.cs maradsz.
2018. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hotelok nagy része nem fogad 18 év alattiakat. Diákszállót, vagy valami ilyesmit kell keresned.
2018. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A booking.com-nak semmi köze ahhoz, hogy egy adott szálloda milyen szabályokat hozz létre. Booking.com olyan mint az Ebay vagy az amazonas.

Ha a szálloda kiköti, hogy csak felnőtt ember vehet ki szállást, akkor te 16 évesen nem vehetsz ki szobát. Ugyanis minden foglalásnál kérik az útlevelet, vagy személyi igazolványt.

2018. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18
2020. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!