Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha nem itt foglaltam de más...

Ha nem itt foglaltam de más igen lehet ebből probláma?

Figyelt kérdés
Szóval szállás.hu-n láttam egy apartmant, de nem foglaltam le ott hanem felhívtam mert volt pár kérdésem. Meg is beszéltük mikor mehetünk oda tehát lefoglaltuk, viszont ha valaki a szállás.hu-ról foglalja le ugyanakkor, ők azt megkapják hogy már más lefoglalta akkorra? Mert most az oldalon láttam hogy már foglaltnak jelzi de eddig nem így volt. Remélem érthető valamennyire csak nem lenne túl kellemes ha ugyanoda mennénk ugyanakkor.:/
2018. jún. 9. 17:44
 1/2 belapus ***** válasza:
100%
Föltételezem, az apartman tulajdonosa - a veled kötött egyezségre tekintettel - már jelezte a weboldal felé, hogy az adott időszakra már nem tud szabad helyet biztosítani.
2018. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem így van. Csak valaki írta hogy nem tudták hogy azon az oldalon keresztül is lehet foglalni de azóta már biztos tisztában vannak vele.
2018. jún. 10. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!