Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Fesztiválon, sátorban min...

Fesztiválon, sátorban min érdemes aludni?

Figyelt kérdés
Sátrazni fogunk a volton barátnőmmel a volton, de még nem igazán tudjuk min fogunk aludni, a sátor megvan, de nem tudom, hogy egy 140 széles gumimatrac a kényelmesebb vagy pedig ezek a polifómok. Hálózsákot viszünk meg valami pokrócot is szerintem.

2018. jún. 18. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A polifóm kimondottan kényelmetlen, valószínűleg a matraccal jobban jártok. De a legegyszerűbb ha kipróbáljátok otthon, hogy milyen aludni rajta. Inkább ez legyen mint, hogy a fesztiválon nem bírtok aludni.
2018. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még egyik sincs megvéve, matracot viszont ha meg is veszem nemtudom szét akarom-e szedni itthon mivel nemhinném hogy visszatudom csomagolni abba am éretbe amibe volt
2018. jún. 18. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Hát nézd... ha egy matrac visszacsomagolása felülmúlja a képességeid, akkor mindenképpen maradj a polifómnál. Majd amikor 2 órát bírtok csak nagy nehez aludni a csajod meg már a második nap reggel hisztirohamot kap a kialvatlanságtól, akkor megérted miről beszéltem.
2018. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem kerdes, hogy a matrac kenyelmesebb e vagy a polifoam..... szerinted??? :D amugy meg aludjatok egymason felvaltva, es nincs gond.

ui: vigyetek matracot!

2018. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
matracot javallom mindenképpen. készülj hogy dögmeleg lesz a sátorban. jó helyre tedd le.
2018. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Matrac, és készüljetek fel, ha szar helyre cuccoltok, már 8-kor megdöglötök a sátratokban.
2018. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Matrac, és alá polifoam, hogy ki ne lyukadjon a matrac...

És nem vicceltem.

2018. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!