Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Miért mindenhol mindenben a...

Miért mindenhol mindenben a gyerekbarát lett az érték? Lassan az ellenkezője lehetne inkább!

Figyelt kérdés

Nem csak a szállás kategóriába tartozik, de főleg az utazás témában igaz.


A csapból is az folyik, hogy családbarát, gyerekbarát ami nagyon sok esetben azt jelenti, hogy minden zeng a gyerekek sikongatásától. Egész nap az artikulálatlan őrjöngést kell hallgatni.


Ez érték? Ettől jobb valami?


Inkább az "adults only"-nak lenne egyre nagyobb létjogosultsága szerintem.



2018. júl. 15. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
De miért zavar téged. A családosok fizetik a plusz pénzt a családbarát szállásra, te meg olcsóbban el vagy nyugalomban üvöltöző purdék nélkül.
2018. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne válassz gyerekbarát helyet, az a megoldas
2018. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a jó, hogy mindkét típus van. A gyerekes örül, ha olyan helyen lehet, ahol nem néznek ferde szemmel rá a gyerekei miatt, aki meg nyugira vágyik az menjen ne gyerekbarát helyre.
2018. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, egy kisgyerekes családnak érték, ha van babaágy, az étteremben etetőszék, cumisüveg-melegítő, játszótér, gyerekmedence, animátor stb. Akinek meg a gyerekzsivaj artikulálatlan őrjöngés, az ne menjen ilyen szállodába, rengeteg egyéb szálláshely van Magyarországon és külföldön is, lehet válogatni.
2018. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Vannak "csak felnőtteknek" szállodák amúgy, itthon is egyre több, én már többről is hallottam, egyszer olyanban is szálltunk meg (nem figyeltük, nem direkt). Ne hisztizz, mindenki megtalálja a piacon a neki valót, de teljesen normális, hogy a családosok is célközönség egy csomó szállodában.
2018. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Először is nem én hisztizek hanem a sok gyerek és sokszor a szüleik is.



De szerintem a nyaralást el tudja rontani ha folyton gyerek őrjöngés megy.


Azon persze megy a pofázás ha a fiatalok nyaralóhelyen buliznak, ami pedig természetes.

2018. júl. 19. 08:48
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Már kérdezték, hogy miért nem mész felnőtt barát szállásra. Ott nem hallgatod a nyehegést. Kár itt arcon pörögni, a családosok is eljutnak ám nyaralni. Ha valakit a nyehegő gyerek zavar, az vagy vesz egy nagy levegőt és beveszi a lesza.om tablettát vagy gyermekmentes övezetbe megy. A fiatalok buliznak? 28 évesen én sem érzem magam és el is szoktunk menni nyaralás alkalmával bulizni, ha ott a bébiszitterünk is, a kettő nem zárja ki egymást. Nem minden kölök üvölt ám folyamatosan. Az enyémnek elég annyit mondani, hogy "itt is van ám sarok", aztán rögtön tudja mi merre hány méter. 4 hónapos kora óta folyamatosan utaztatva van (5 órás repülő út sivalkodás nélkül)
2018. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

"Azon persze megy a pofázás ha a fiatalok nyaralóhelyen buliznak, ami pedig természetes."


Azt hittem, egy fiatal felnőttől már több belátás, mások nyugalmának figyelembevétele várható el, mint egy totyogótól. Persze vannak, akik sose nőnek ki - legalábbis szellemileg - a pelenkás korszakból. Mint például te, kedves kérdező.:D

2018. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hiába bunkózol, attól még amit állítok az igaz.



A gyerek őrjöngés zavaró. És oké, hogy egy gyerek nem egész nap üvölt, de ha több is van, főleg ha sokan.


Nem csak a fiatal felnőtteket, senkit nem hagy normálisan nyaralni.


A nyaralóhelyeken a bulizás pedig természetes.

2018. júl. 21. 08:32
 10/10 anonim ***** válasza:
29%
Képzeld, a nyaralóhelyeken a gyerekzsivaj is természetes. Artikulálatlan őrjöngésnek pedig sokkal inkább a bulizók részeg gajdolása nevezhető.
2018. júl. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!