Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com mennyire megbízhat...

Booking.com mennyire megbízható, ha semmilyen bankkárya adatot nem adtam le? A szállás már vissza is igazolta a foglalásomat egyébként.

Figyelt kérdés

2018. aug. 2. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható. Mi mindig olyan szállást foglalunk le, amit ott helyben kell fizetni. Sosem fizetek előre.
2018. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
nagyon.
2018. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben úgy foglaltál, hogy helyben kell majd fizetned, nem előre, úgy teljesen rendben van ez az eljárási mód. Mi is voltunk már így szállásokon többször is, belföldön és külföldön is, sosem adódott ebből probléma.
2018. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért furcsa számomra a dolog, mert ha előtte pár nappal lemondom, akkor egy bizonyos összeget ki kell fizessek. Na de hogy hajtják be ezt rajtam, ha semmilyen adatot nem adtam le? (nem is akarok egyébként).


Köszönöm a válaszokat! :)

2018. aug. 3. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!