Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Háromcsillagos szállodában...

Háromcsillagos szállodában milyen a reggeli kìnálat?

Figyelt kérdés
Nyaralni indulunk 3 csillagos hotelt néztünk reggelivel. Azt tudom, hogy meg van adva hogy aa szallpdak kategòrianak megfelelően kell kinálatot biztosìtani, ez 3 csillag esetén mi?

2018. aug. 6. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
1 szelet kenyér 2 szelet szalámival
2018. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Márciuska ***** válasza:
79%
Nem tudom, mi az előírás, de szállodától függően úgyis különbözik a kínálat. Általánosan mindenhol büféreggeli szokott lenni, vagyis svédasztalos kínálat, és annyit eszel belőle, amennyit akarsz. Többnyire van legalább egyféle felvágott, vaj, margarin, esetleg kockasajt, legalább egyféle gyümölcslé, paradicsom vagy uborka, kenyér vagy zsömle, lekvár, legalább egyféle gyümölcs, müzli és tej, tea, kávé, esetleg dobozos joghurt is. Ennyi általában a legegyszerűbb háromcsillagosban is szokott lenni. Ezekből aztán annyit eszel, amennyit akarsz. Jobb háromcsillagosokban lehet mindenből nagyobb kínálat, (pl. háromféle felvágott), illetve meleg reggeli is, pl. rántotta vagy főtt virsli.
2018. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én most éppen egy három csillagosban vagyok, van minden ami kellhet, nagy különbséget nem látok a négy csillagoshoz képest, talán a tálalás kicsit egyszerűbb, de tökéletesen megfelel.
2018. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

A dolog nem attól függ, hány csillagos szállodába mentek. Ha rákeresel a hotelre, egészen biztosan sok információt fogsz róla találni, igen, még a reggeli minőségéről is.

Csodálom, hogy ezt eddig nem tetted meg, pedig már befizettél rá.

2018. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rákerestem amùgy, sok infòt nem találtam, csak a vendégértékeleseket néztem :"kiadòs választékos."
2018. aug. 6. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon erősen függ a reggeli attól hogy melyik hotelbe szállsz meg. Példaképp mondanám hogy voltam olyan 3 csillagos hotelbe Albániába ahol ezüst tálcán szervírozták a reggelit és mindenféle ínycsiklandó finomságot felszolgáltak, de jártam ugyanott olyanba is ahol adtak két tömpörödött kukivirslit és egy kis sajtut.

Slussz passz.


Szerintem is hívd fel őket és kérdezd meg mit adnak! :)

2018. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!