Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mit gondoltok arról ha Barcelo...

Akalawago kérdése:

Mit gondoltok arról ha Barcelonában, szezonban 30 € egy szállás naponta és személyenként? Hol helyezkedik el ez az ár a szórásban, olcsó drága átlagos?

Figyelt kérdés
Barri Goticban
2018. aug. 16. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Ezt te magad is eldönthetnéd, ha ismernél legalább egy darab szálláskereső oldalt, azt megnéznéd és eldöntenéd, szerinted mi az átlagos és mi a tipikus.
2018. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olcsó.
2018. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen igaz de nem ismerek egyetlenegy szállásadó oldalt sem.
2018. aug. 17. 05:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Airbnb, trivago.hu, booking.hu - ezek mind szállásfoglaló oldalak, de ha itt foglalsz, feltétlenül olvasd el a felhasználási feltételeket is: van, ahol lemondás esetén csak 1 napot, van, ahol az egész időszakot ki kell fizetni és van, ahol x ideig ingyen le lehet mondani.
2018. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, helyesbítek: a booking az booking.com (de magyar nyelvű)
2018. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy elég jó ár szezonban a Gótikus negyedben, azaz a központban.
2018. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pont ennyit fizettem egy hostelért ott (Ramblàtól 5 percre gyalog). Egyedül voltam egy szobàban, wc-fürdő-konyha közös volt. Semmi extra, de azért az àrért teljesen rendben volt a szàllàs (nem is vàrtam tőle többet).

Annyi, hogy a recis sràc (szerb volt) megpróbàlt "levarrni" némi extraképp (azt nem igazàn sikerült megértenie, hogy nem vagyok vevő a dologra), de sikerült időben kizàrni a szobàmból.

2018. dec. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!