Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Trivago álltal előjött több...

Trivago álltal előjött több féle szállás fizetési lehetőségek mennyire hihetőek?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra mint Hotelbank,Agoda...olyan nagy árkülönbségek vannak nem tudom hihetek benne

2018. okt. 6. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Mink hiszünk mindegyiknek és megvesszük a legolcsóbbat.

2018. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig érdemes átnézni a különböző szállás-portálok kínálatát. Ahol csak lehet, alákínálnak egymásnak. Így sokat tudsz megtakarítani.
2018. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahányszor próbáltam rajta szállást keresni, midig a Bookingon kötöttem ki.

Mivel nekem tökéletesen bevált a Booking, így már nem is megyek más oldalra keresgélni.

2018. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztalom, hogy a Booking általában a legjobb. Legalábbis Európában, most viszont Egyiptomba foglaltam szállásokat, számomra teljesen ismeretlen oldalakon, a Tripadvisor vitt oda (csak ezért vállaltam be...). Majd ott kiderül, ilyen eredménnyel.

Szerintem a Tripadvisor jobb, mint a Trivago.

2018. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Általában tényleg a bookingot hozza.

Én kérnék a szállodástól is egy árajánlatot, mert pl. a hazai wellness szállodák esetében pl. Bambara, Shiraz, Avalon Park a booking sok esetbe 30-40 ezerrel többet mutat, ha közvetlenül a szállástól kérsz ajánlatot sokkal olcsóbban is.


Más Mo-i szállodáknál is tapasztaltam, hogy ha közvetlenül kértem ajánlatot, akkor akár ha előre fizetjük kapunk 10-15-20% kedvezményt, vagy ha pl. 4000 Ft-ot ráfizetünk a távozás napján maradhatunk későd délutánig stb. És így még kevesebb a bookingos ártól akár 10.000 Ft-tal és jobban is járunk! :)


Ezek csak tippek, de érdemes megfogadni!


Persze úgy is jártam már a Genius kedvezmény miatt a booking olcsóbb volt kb. 5000 Ft-tal mint amit a szállás adott!

Tehát körültekintőnek kell lennünk! :)

2018. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!