Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Cambridge-ben szokás éjjel...

Cambridge-ben szokás éjjel kikapcsolni a fűtést?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam Cambridge-ben, és éjjel 4-kor leállt a fűtés a vendégházban, arra ébredtem, hogy nagyon fázom és a radiátorok teljesen ki voltak hűlve.


Lesz még egy utazásom Cambridgbe, és szeretnék valami jobb szállást kifogni (pedig 3 csillagos szálló volt). Ez valami általános szokás lehet, vagy speciális? Hogyan tudok meggyőződni a foglalás előtt, hogy végig fűtve lesz az éjjel? Ja és sajnos nincs túl sok pénzem drágább szállókba menni.



2018. okt. 11. 00:17
 1/6 anonim válasza:
100%
Gondolod ez valami Cambridge-i nevezetesség, hogy éjjel nem fűtenek?
2018. okt. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem Cambridge-specifikus dolog, lefekvés előtt például én is lekapcsolom a fűtést, pedig soha nem jártam Cambridge-ben. Viccet félretéve, az viszont tény, hogy Nyugat-Európában nagy átlagban sokkal kevésbé fűtik fel a lakásokat, mint Magyarországon. Szállodákban ez azért általában nem jellemző, ott úgy állíthatod, ahogy szeretnéd, de egy kis magánlakásból kialakított B&B-ben persze előfordulhat, hogy a fűtés éjszaka magától kikapcsol. Arról, hogy melyik szálláson meddig megy a fűtés valószínűleg nem tudsz előre meggyőződni, legfeljebb akkor, ha az értékelésekben ezt valaki említette.
2018. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Főleg olcsóbb szállásoknál jelzik, hogy fűtött, vagy csak temperált az épület. Erre mi is nagyon odafigyelünk. Ettől függetlenül az a tapasztalatom, hogy a fűtés elég bizonytalan náluk. Nem egyszer előfordult, hogy többen ugyanabban a szállodában laktunk, némelyik szoba jó meleg volt, másik meg éppenhogy.


Sajnos az angolok szeretnek 14-15 fokos lakásban élni, hetente csak egyszer fűtenek be rendesen, mosnak, fürdenek, hajat mosnak. Ez ott normális.

2018. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez egész UKban jellemző. Nálunk a főbérlő úgy programozta be a fűtést hogy az télen minden reggel 7-8ig és este is 1-2 órát menjen. Mindezt nulla szigetelés mellett, dupla üveges ablak nélküli házon. Amikor szóltam hogy arra ébredek hogy látom a lehelletem akkor nem értette mi a gond.
2018. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Mi Oxfordba laktunk, de ott már este 11kor lezárták a radiátort. Mindekttő fontos egyetmi város ezért azt gondolom hogy Camebridge se kivétel ezalól. Tehát ne csodálkozzál ha nincsen fűtés.
2018. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
elkaplak
2018. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!