Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szüleimnek szeretnék karácsony...

Szüleimnek szeretnék karácsonyra egy "nyaralást" ajándékozni, de nem tudom jó ötlet-e?

Figyelt kérdés

Sosem vettem még senkinek ilyet, ezért kicsit bajban vagyok. Találtam fél áron szállást, és nagyon tetszik amiket írnak és kínálnak (több helyen is néztem véleményeket). Viszont annyi bajom lenne, hogy hiába olcsó a szállás (3 napra 20 ezer kettőjüknek), ebben csak egy reggeli lenne benne, meg különféle kedvezmények pl wellness részlegre, fürdőkbe, barlang túrákra stb. Szóval a szálláson felül még egy csomó költség felmerulne. Benzin, három napig a kaja, belépők. És így nem tudom, mennyire pofátlanság ilyet ajándékozni. :c alapvetően nem állunk rosszul anyagilag, de idén nem voltunk nyaralni, ahogy eddig mindig, mert túl sok volt a hirtelen jött kiadás. De ez az ajándék április végéig bevalthato, úgyhogy gondolom nem lenne megterhelo sem anyagilag 20-30 ezret rászanni,csak így meg olyan fura az ajándék :'D Nem tudom volt-e már valaki ilyen helyzetben, nem tudom mi legyen.

Alapvetően nagyon szeretik egymást, és mindkettejükre raferne egy kis kikapcsolódás, wellnesselni és utazni meg imádnak :D

Szerintetek mit csináljak?



2018. okt. 14. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Karácsonyra nem adnék olyan "ajándékot" amely további költségeket generál majd az ajándékozottnak!!
2018. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Nem jó ötlet.
2018. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben én is rajottem :( Akkor ez még várat magára pár évet.
2018. okt. 14. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg gondolkozhatsz ajándékutalványban valamely szálláskínáló oldalra vagy egy konkrét szállásra vonatkozóan. Így megvan fixen, amennyit te beleadtál, és ők majd kinézik, hogy pontosan mire költenék.
2018. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!