Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hotels.com-on érdemes várni a...

Hotels.com-on érdemes várni a jövőheti Black Fridayre és Cyber mondayra, ha egy konkret szallas konkret idopontban erdekel?

Figyelt kérdés
Kineztem év végi utazasunkhoz egy szuper hotelt Dubaiban, viszont eleg draga. Gondolkoztam hogy erdemes e varni a black fridayre amikor elvileg minden evben hatalmas akcioi vannak a Hotels.comnak? Felek addigra esetleg nem marad szoba, vagy csak egyre feljebb megy az ara...

2018. nov. 14. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ès most arra vársz, hogy valaki azt mondja: "helló, én a hotels.com marketingese vagyok és orbitális akciót fogunk hirdetni egy hét múlva - de kérlek ne mondd senkinek, mert ez még nem nyilvános"
2018. nov. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hotels.com nem egy cég aki utazásokat árusít, hanem egy oldal aki hoteleknek ad lehetöséget a hirdetésre.

Vagy is itt csak is a Hoteltöl amit kiszemeleté fog függeni, hogy csinál-e akciót vagy sem. De nem jellemzö.


Pl Amazon sem maga kínálja a temrékeket hanem több ezer üzletet fog össze, és ezek az üzletek az amazonon keresztül árulnak. Nekem is van egy üzletem amazonon, és mivel én kézzel készített dolgokat árulok nem fogok BlackFriday miatt leárazni semmit sem.

2018. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szállodai szoba nem kifejezetten az a termék, amit black friday akcióban tolni szoktak a birkáknak.

De ha vársz néhány napot és kipróbálod a sejtésedet sem maradsz le semmiről. Maradni fog még elég ól/karám a dubajba indulóknak. Max foglalsz másikat.

2018. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!