Kezdőoldal » Utazás » Szállások » . Tudnatok ajanlani nekem...

. Tudnatok ajanlani nekem Magyarorszagon levo wellness szallodakat, ami szep, jo es nem az a brutal draga. Vagy olyat, ahol voltatok mar, es szivesen ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Igazabol elso alkalom, hogy ilyenre szanom magam. A csaladomat szeretnem meglepni karacsonyra! Koszonom:)
2018. nov. 24. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]



A fenti helyeket saját tapasztalatból tudom ajánlani néhány napos 4 csillagos wellnessezéshez és környékbeli nagy sétákhoz.

2018. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Shiraz (akciós ajánlatot válassz), Colosseum
2018. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonooom puszi
2018. nov. 25. 09:52
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképp olyan szállodát nézz, ami nem olyan régen nyílt. Sajnos sok helyen tapasztaltam, hogy nem szeretnek felújítani, mégis irreálisan sokat kérnek. Ja meg olvasd el a véleményeket, hogy miket írnak a szállodáról, nekünk sokat segített már.
2018. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az olcsóságáról híres, de nagyon szuper:


[link]

2018. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!