Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Szállások

A kérdés

Siófokon CE Plaza Hotel vagy Sungarden Hotelt válasszuk?

Fontos szempontok:

Wellness rèszleg, ételek, tisztaság és kedvessèg.

dec. 6. 23:08  Privát üzenet  

A válaszok
Én mindenképp a CE Plazát ajánlanám, nagyon kedvesek és segítőkészek mindenben, a tisztaság és a wellness részleg is teljesen rendben van. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont dec. 6. 23:55 Privát üzenet
Én szerintem meg ne a CE Plazat. Viszonylag olcsó is 30.000Ft 2 éjszaka félpanzióval. Már ezt furcsalottam de mondom egye fene elmegyünk. Tisztaság az tényleg megvan. Az ételek kritikus. Nem hinnem hogy minden ember szereti a gombát meg a halat is egyik este ez volt a választási lehetőség vacsira. Wellnes részleg a képekhez képes nagyon kicsi. El se tudod képzelni mennyire kicsi a medence meg minden. Csak gondolj bele 4 csillagos szálloda miért ilyen olcsó?

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont dec. 7. 01:59 Privát üzenet
A Sungardent választanám, szerintem a fenti szempontok alapján jó döntés, voltam ott többször és jókat wellnesseltem, ettem. A másikat nem ismerem.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont dec. 7. 10:17 Privát üzenet
a sungardennek jobb az elhelyezkedėse-főleg ha nyáron mentek.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont dec. 7. 11:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik biztosítót válasszuk tengerparti nyaraláshoz?
Őszre tervezünk egy nagyobb utat. Akinek esetleg van tapasztalata, Japánt vagy egy afrikai szafarit válasszuk (Kenya, Zanzibár)? Az a baj, hogy mind a kettő vonz, de...
Melyiket válasszuk: Auschwitz vagy Wieliczka sóbánya?
Görögországban Rodoszt, vagy Zakynthost válasszuk uticélnak? Félpanziós vagy a. i. hotel ajánlatok? A szigeteken konkrét helyek is érdekelnek.
Melyiket valasszuk?
Túlsúlyos embernek elég egy sima hely repülőn, vagy válasszuk a nagyobb lábrészes ülőhelyet?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Szállások rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!