Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nyáron Milánó szeretnék...

Nyáron Milánó szeretnék utazni egyik barátnőmmel én akkor 17 éves leszek ő pedig 16. foglalhatunk szállást Milánóba úgy hogy még nem vagyunk nagykorúak?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Önállóan oda tudtok utazni, de írni egy e-mailt a szállodának vagy odatelefonálni már nem megye?


Mellesleg 99,9%, hogy NEM!

2018. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudtok foglalni mert kiskorúak vagytok. A szobafoglalás egyfajta szerződéskötés a szálloda és vendég között. Szerződést csak felnőtt ember köthet, tinédzserek nem.
2018. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Kvázi semmit nem tehettek. Nem foglalhatsz szállást, nem utazhatsz szülői beleegyező nyilatkozat nélkül stb stb.
2018. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

...gondolom utazni utazhat

Olaszországban a gyermekkorhatár 4-12 év...

2018. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Az alatt nem utazhat kísérő nélkül, de 18 alatt kelleni fog szülői nyilatkozat. Gondolom ha a szülők szállást sem foglalnak nekik akkor a nyilatkozatot sem fogják aláírni.

2018. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legtisztább dolog megkérdezni előzetesen az adott szállodát, hogy kérnek-e szülői nyilatkozatot vagy bármi mást.
2018. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdeklődj utána a szálodánál és foglaljátok le előre szerintem akár szülőkkel.
2018. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg.

Ha elfogadja a bankkártya adataidat, miért ne lehetne?

2018. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha ajánlatok helyet ,akkor vidd Bibionéba inkább(Az is Olaszország),ott sok szálloda van és tengerpart is tiszta és gyogyoru éjjel az utcán nagyon jób a hangulat és van egy Kong pizza nevű hely ,na ott nagyon jó a pizza és közel van a parthoz minden ,kis boltok is vannak a közelben . és van ott a parttol gyalog 5 percre egy busz megálló ,ha erről fel ismerni a helyet előtte egy nagy parkoló van és mellette egy mindig nyitva lévő vidámpark ,mindenféle rémisztő és nem rémisztő játékkal ,csak a játékra felülete kerül pénzbe ,de nem sokba.

Én 16 éves vagyok Lány és nekem ez sokkal jobban bejött ,mint Milánó(ott is voltam ).

Bibione lett az új kedvencem (bár sokan Jesolot pártolják ,pedig nem is olyan jó az a hely ,csak az Olaszok híresztelik )


16/L

2018. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!