Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Csak én nem értem, hogy mi az...

Csak én nem értem, hogy mi az értelme a Trivágónak?

Figyelt kérdés
Mi az üzlet ebben, hogy megéri ennyit reklámozni, miközben csak annyit csinál, hogy 90%-ban átirányít a Booking.com-ra. Ez úgy hülyeség, ahogy van. Akkor megyek egyenesen a Booking oldalára, és nem pazarlom az időm a Trivágóra. Lényegében a Booking klónja a Trivágó. Már zavaró, hogy sok oldalon reklámozzák magukat, egy-egy reklámblokkban 2 Trivágó reklámot is leadnak. Mi az üzlet ebben? Mit várnak a sok reklámtól? Miből gondolják, hogy valami nagyon király az oldaluk, miközben csak egy koppintás?

2018. dec. 31. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szétnézek a környezetemben azt látom hogy többségnek fingja nincs hogy hogyan is lehet egy utazást egyénileg leszervezni. Még a többség utazási irodákban gondolkodnak, meg a reptéri illetéken aggódnak. Nyilván ezeket akik azt sem tudják mi az a booking airbnb és társai könnyű célpontnak találták az ilyen oldalak mint a trivago meg szallas.hu amik semmit nem csinálnak csak magyar a felület teljesen meg .hu a domain ami a tudatlanokban bizalmat kelt.
2018. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem mindenki ért az üzleti élethet. Te is egy ilyen ember vagy.
2018. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Csatlakozom a második válaszolóhoz.

Olyanról hallottál már kérdező, hogy jutalék?

2018. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hallottam, de azt azért kétlem, hogy a reklámkiadásokat fedezné a jutalék, főleg, hogy nem közvetlenül a szállások, hanem az ugyanilyen összehasonlító portálok fizetik (ha fizetik). Elég nyakatekert, hogy átirányít egy ugyanilyen összehasonlító portálra, azok pedig az utazási irodákhoz.

Pl. a Netrisk ilyen szempontból érthető, hisz közvetlenül hasonlítja össze a biztosítók ajánlatát, és nem másik száz alkusz ajánlatát vetik össze, és nem másik alkuszhoz irányítanak át.

Akkor a Trivágó a Bookingtól kapja a jutalékot? Ennek így semmi értelme. A booking.com is elérhető bárki számára, és nem kell fölösleges köröket futni a Trivágóval.

2018. dec. 31. 14:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez kb. annyira értelmetlen, mintha az árukereső.hu az árgép.hu-ra irányítana át.
2018. dec. 31. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha veszteséges, akkor el fog tűnni, ha nyereséges akkor még sokáig fogod látni ez ilyen egyszerű, kár ezen pörögni.
2018. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Első körben arra törekednék a helyedben, hogy megtanuld használni ezeket a remek összehasonlító oldalakat. Nem kellene mást tenned, mint sokat utaznod és sok szállást keresned, már ettől is jobb emberré válhatnál.

Ahogyan Zorba a görög mondja, táncolni kell uram, a zene majd megjön hozzá.

Aztán ha majd okosabb leszel megérted, vannak régiók, ahol az egyik szállásos oldal erősebb, más körzetekben egy másik. Nam, ilyenkor jön majd jól bármelyik metakereső.

De mondom, amíg ezt megérted, elég ha csak keveset okoskodsz.

2019. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pl. gyakran utazok saját szervezésben (is).

Párszor próbálkoztam a Trivágóval, de eddig kivétel nélkül átirányított a Bookingre.

2019. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!