Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogyan lehet legolcsóbban...

Hogyan lehet legolcsóbban megoldani a nyaralást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal nyáron szeretnénk bevállalni egy hoteles nyaralást (eddig apartmanokba mentünk, persze az is jó volt) ami azt jelenti hogy sokkal könnyebb lenne a partra lejutni stb...

leginkább valami all inclusive érdekelne, de vagy utazási irodák méregdrága ajánlatait adja ki a google, vagy egyéb lehúzást, de szállodákat pl. nem ismerek Horvátország, Bulgária, Olaszország környékén...szóval ha valaki ismer ilyet, kérem ne tartsa magában!

Egyéb tippeket szívesen elfogadnék.

Ui: Szerintetek Busszal vagy repülővel éri meg az utazás?



2019. jan. 2. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Miért nem nézed meg a booking.com oldalt?

Ott beírod, hogy melyik ország, melyik városba akarsz menni. Kijelölheted az igényeidet is, és kiad egy csomó szállás lehetőséget. Akár most is lefoglalhatod, csak arra figyelj, hogy nem kelljen egyből fizetni. Olyan szállásokat nézzél ahol nincs előleg, és ott helyben kell fizetni majd (mi mindig így foglalunk) Ha így csinálod, akkor akár többet is lefoglalhatsz, és később kiválasztod a legjobbat. A többit törlöd.

Én személy szerint busszal nem mennék, mert hosszú, fárasztó út. De tény, hogy olcsóbb mint a repülő. De akkor is a repülést választanám, amit már most nézegethetsz. Bármelyik fapados járattal el lehet menni.

2019. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! nézegetek én mindent, de érdekel, hogy mit gondolnak esetleg tapasztaltabbak :)
2019. jan. 2. 19:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Tessék: Csak annyit írtam be a keresőbe, hogy all inclusive:

[link]

2019. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A repülő egy örök élmény, gyorsabb és jobban megéri az árát!
2019. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi Korfura mentünk busszal 2 éve. 24órás utazás volt. Alig vártam, hogy megérkezzünk. Szenvedés volt, egyszer kibirtam.

Nyár elején foglaltuk le az augusztus végi nyaralást, így olcsón megusztuk(60ezer/fő). Apartmanban szálltunk meg, ami tengerre nézett.

Sajnáltam, hogy nem kértünk kaját a csomagba, pedig lehetett volna. Első nyaralás volt, így okultunk belőle.

Utazási irodában foglaltuk, így kényelmesebb volt.

2019. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Olcsó? Partközeli? EU-n belül?


Tessék: [link]

2019. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Mi itt szálltunk meg : [link]


Egyszerűen imádtuk. A tengerpart kb 100 méterre volt, a szobák szépek voltak, mindegyiknek volt erkélye, az ételek fantasztikusak voltak(reggeli, vacsora svédasztalos volt, és annyit ettél, amennyit nem szegyeltel, vacsoránál mindig volt gyümölcs, süti), az ott dolgozók nagyon kedvesek voltak (pl nyomtatni akartunk valamit, és megkérdeztem, hogy hol lehetne, erre azt mondták, hogy ott a recepción tudok, úgyhogy menjek be segítenek, és egy fillért nem kértek érte), a szállodától öt percre volt a buszmegálló, amivel elertuk az Óvárosi részt is. Én imádtam. Szerintem busszal sincs messze. Ha úgy dontotok, hogy odamentek, akkor nyugodtan írj, ha van kérdésed.

2019. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
All-inclusive ellátásra a legjobb helyek Egyiptom meg Törökország. Erre szakosodtak komplett városok, mindig vannak meglepően olcsó helyek.
2019. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Eleve rosszul indulsz neki. Először vegyél egy olcsó repülőjegyet oda, ami szimpatikus. Még nyárra is fogsz találni 20 ezer alatt retúrban. (Ajánlott oldalak: wizzair, ryanair).

Az all inclusive ellátást felejtsd el. Vegyél ki valamit reggelivel, a többit oldd meg az utcán kajálva.

Trivago, hotelscombined segít majd a szállásfoglalásban.

2019. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mrsztp08 válasza:

Szia!


Érdemes nézegetni az árakat, lehetőségeket már hónapokkal előtte (több oldalon is), de eddigi tapasztalatok alapján nem éri meg kapkodni sem. Eddig nagyon jó áron találtam szállást és repülőjegyeket is. Átlagban én 3 hónappal előtte szoktam foglalni.


Autóval, ami már kb 10 órás út szerintem érdemes átgondolni helyette a repülőt, mert fapados járattal könnyen ki lehet jönni árban jobban. Nem beszélve az időről.

Ilyen olcsóbb repülős célpontok közül lehet válogatni, ki mit is akar.(pihenni a parton vagy várost nézni)


Példaként ha már Olaszországot is említetted:

Tavaly Rómában voltunk 5 napot haverokkal 45ezer/fő + a költőpénzből oldottuk meg az utat. Belvárosban a Termini pályaudvarhoz közel volt a szállás 3 csillagos hotelben reggelivel az árban. Kisebb-nagyobb sétával nagyjából az egész várost bejártuk. Ezek mellett vonattal több kisebb város nagyon szép tengerpartján jártunk/pihentünk.


Ha bármi kérdésed lenne írj és szívesen elmondom a tapasztalataimat.

2019. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!