Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyire lenne buta ötlet...

Mennyire lenne buta ötlet elmenni kirándulni (tengerpartra) és az autóban aludni?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon szeretnénk kirándulni menni, de mivel én egyetemista vagyok, nem dolgozom, párom sem keres sokat nincs tul sok pénzünk. Nagyon szeretnénk végre kirándulni menni. Arra gondoltunk hogy elmegyünk a Horvát tengerre, viszünk ennivalót is és az autóban aludnank. Igy a szálláson spórolhatnak, és ennivalóra is kevesebbet kene költeni. Mennyire jo ötlet ez? Az autója nagy, kényelmes benne aludni, a tussolassal lenne gond inkabb, meg a WC-re menéssel.
2019. jan. 5. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
elég butaság ugyanis a legtöbb tengerparti országban tiltott a vadkempingezés, erre különösen figyelnek a tengerpartokon, azonnal megbüntetnek titeket.
2019. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, köszönöm a választ.
2019. jan. 5. 12:33
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Én aludtam már autóban Horvátországban, nem a tengerparton, hanem a Plitvicei-tavaknál. Csak egy éjszakát, de az jó szar volt. Majd megfagytunk. Ez késő tavasszal történt.

Egy autó nem igazán alkalmas erre, ha ülsz benne, lehet hogy kényelmes, de fekve össze fogod törni magad. Esetleg azt tudnám elképzelni, hogy valakinek van egy furgonja, és hátul egy komplett matracot belerak, azon kényelmesen lehetne aludni. Én ha ezt csinálnám, benzinkutak parkolójában aludnék éjszaka, nem hiszem, hogy azért bárki is beszólna, + a benzinkúton van retyó, egyes helyeken zuhanyozni is lehet. Zuhanyzó egyébként a tengerpartokon is van, tehát nem marad büdösen az ember.

2019. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudnátok esetleg olyan helyeket mondani ahova érdemes igy menni?
2019. jan. 5. 12:41
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem mentek inkább kempingbe? Ugyanolyan kényelmetlen mint az autó, de legalább értelmes zöld környezetben vagy, tudsz tisztálkodni kulturált körülmények között és nem a bokorba kell járni mosdóra. Cserébe nem különösebben drága.
2019. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Én is kempingeznék ebben az esetben.
2019. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gondoltuk az autót bezárjuk és biztonságban vagyunk, a sátort pedig nem tudjuk bezárni. Nem voltam még kempingezni nem tudom milyen
2019. jan. 5. 14:34
 8/14 D. Brasco ***** válasza:
60%
Egyáltalán a bejárati ajtón kívül jártatok már?!?Mert elég durva hogy a horvát temgerparton akarsz vadkempingezni láthatóan nulla tapasztalattal meg úgy egyáltalán nulla életképességgel!Most komolyan ha arra nincs pénzetek hogy egy rossz utolsó kempingben kifizessétek a helypénzt akkor mit akartok?!?A kocsiban fetrengeni egy hétig,enni az otthonról hozott toroskáposzta konzervet,és várni hogy mikor talál rátok a hatóság és büntetnek halálra?!csodás kilátások!Ilyen egy igazi nyaralás.......
2019. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Mekkora az anyagi keret erre a célra?
2019. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Mi évekig aludtunk kocsiban a horvát, olasz tengerpartokon, soha nem volt semmi probléma.

Sokan csinálják.

Amúgy bárhol felverhetsz egy sátrat is, senkit nem érdekel.

A büntetés dumát csak azért nyomják hogy elijesszék az ilyen paragépeket mint az előttem szólók..

2019. jan. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!