Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Haverokkal szeretnénk menni...

Haverokkal szeretnénk menni síelni a lengyel határra Zakopane-ba. Mit gondoltok a környékről?

Figyelt kérdés

Szóval számunkra a lényeg az, hogy azért legyen egy két hosszabb izgalmas pálya, és legyenek jó kis hütték is. A gond az, hogy szállásunk már van a Kuznice városrészen, és volt aki azt mondta, hogy az ottani pályákon mivel nemzeti parkban vannak, semmi hütte se semmi nincs. Kicsit tartok tőle hogy, nagyon elszigetelt helyre sikerült voksolni. Igazából személyes tapasztalatokat szeretnék hallani a környékről meg a pályákról, esetleg egy két jó helyet ha tudnátok ajánlani azt megköszönném!

Köszönöm!



2019. jan. 10. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Most durván lavinaveszély van és le vannak zárva a sípályák.

Pár hét múlva menjetek..

2019. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Túrázni személyes tapasztalat alapján csodálatos hely, síelés terén ismerősöktől eddig jókat hallottam, de ez még nem jelenti azt, hogy vannak jó kis hütték...

Ahogy az első hozzászóló is írja, 4. számú lavinaveszély van, utána kell nézni, hova tudsz egyáltalán biztonságban elmenni a környéken lévő hegyekbe jelenleg.

2019. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Még annyit hozzátennék, most láttam, hogy pl. Małe ciche-n működik a sípálya és az nincs is messze a szállásotoktól+busz is elég gyakran van oda Zakopane központjából. Tehát esélyes, hogy más sípálya is működik még a környéken.

2019. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Február 6-tól 10-ig leszünk ott majd.
2019. jan. 12. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!