Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Sri lankán egy helyen béreljün...

Sri lankán egy helyen béreljünk szállást vagy több helyen?

Figyelt kérdés
Sri lankai utazás tervezésében vagyok éppen, érdekelnének a tapasztalatok, hogy a délnyugati partokon érdemes egy szállodában megszállni és onnan elkirándulni a különböző látnivalókhoz, vagy pedig a sziget több pontján foglaljak szállást. Hol, milyen ellátással érdemes foglalni? Mennyire drága a taxi illetve a kirándulások, étkezés? Minden hasznos infót szívesen fogadok!

2019. jan. 16. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Taxi kirándulás étkezés nem nagy összeg, de ha így kell számolgatnod az aprópénzt, akkor minek akarsz egzotikus helyekre utazni? Jó tudom lehet vele villogni a facen meg az instán az ismik előtt, de azt is tedd ki hogy így aprózgatsz a nyaralás alatt.
2019. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, habár nem értem a támadásodat. Nem kell számolgatnom az aprópénzt és nem a villogás miatt szeretnék odautazni.... Mivel még soha nem jártam a szigeten nem tudom, hogy mire számítsak ennyi az egész. Szeretnék minél több helyet látni, ezért kérdeztem, hogy inkább egy helyen vagy több helyen szálljak meg. De hála neked az ellenséges válaszodból legalább annyit megtudtam, hogy olcsó a taxi és az étkezés. Örök hála! ;)
2019. jan. 17. 07:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sri Lanka elég nagy, ha mindent szeretnél látni, akkor az egy szállásos megoldás nem opció. Az ország olcsó, de mondjuk Indiánál azért kicsit drágább (jó, nyilván, egy nyugat-bengáli falu olcsóbb, mint Colombo), de nem kell aggódni az árakon, Magyarországnál sokkal kevesebbe kerül minden. Épp ezért tényleg ne garasoskodjatok semmin, ilyen helyen kell luxusozni. Minden étkezés étteremben, masszázs, sok kirándulás, akár privát sofőrrel, satöbbi. Lehet mondjuk a privát sofőr meg a 40 fős csoportos út között spórolni fejenként 3 ezer forintot, de nem hiszem, hogy megéri.
2019. jan. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. jan. 18. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!