Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Páros wellnesshétvége, hol...

Gabika95 kérdése:

Páros wellnesshétvége, hol vannak a legjobb csomagajánlatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan helyet keresek, ahol vannak páros ajánlatok, mint például közös masszázs, közös iszapfürdő... ahol a párommal együtt tudunk ezeken részt venni, amelyek valóban élményt adnak. Nyitottak vagyunk wellness hotelekre is, és külön fürdőkre is. Sajnos a miskolctapolcai fürdőbarlang már kilőve. :)


2019. jan. 17. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A wellnessezés már lejárt, már csak a sznobok járnak és az úrizáló prolik. Ez a felsőfokú romantikázás meg amúgy is fúj. Mi a jó ebbe?
2019. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
#1 nem értelek. Szerintem tök jó eggyütt elmenni wellnessezni pláne ha van gyerek is. Meg amúgy is egy kis kikapcsolódás. Nézz a Booking on vagy egyéb szállásokon hátha talász olyan hotelt. Vagy a neten nézegess. Esetleg a Gyulai Várfürdő.
2019. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy nézek. Mi a jó benne? Kb. 15 éve kezdték itthol a sznobok ezt a wellness kultúrát, de már kb. 6 éve lecsengett. Már csak az úrizáló alsó-középosztály jár ilyen helyekre.
2019. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

@3 Én például azért,mert a SZÉP-kártyát érdemben elkölteni nem tudom, 2 napra teljesen jó leugrani valahova és kuponnal egy csomó baromi jó értéket kínál. Nem kimondottan nevezném magam prolinak utazás terén, bejártam lassan 60 országot, de 2 főnek 2 éjszaka 4 csillag félpanzióval, úgy, hogy szabit sem kell hozzá kivenni, 35-45k közötti áron nagyjából ingyen van.


A kedvenc helyem Magyarországon a Hotel Villa Völgy, szokott lenni kuponos megoldás is.

2019. jan. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!